امروز مصادف است با: ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
تاریخ انتشار:۱۲/ ۰۸/ ۱۳۹۵
دسته خبری: اجتماعی, تولیدی, تیتر

جمعی از دانش آموزان فعال بسیجی صبح چهار شنبه با امام جمعه رضوانشهر حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در دفتر ایشان دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی ،دانش آموزان نخبه و فعال بسیج دانش آموزی رضوانشهر با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در این دیدار اظهار نمود: دانشجویا ن پیرو خط امام با تسخیر لانه جاسوسی اسنادی بدست آوردند که  حقانیت ایران را به جهانیان ثابت کرد.

امام جمعه رضوانشهر در ادامه گفت : در راستای تسخیر لانه جاسوسی حضرت امام(ره) فرمودند : تسخیر لانه جاسوسی انقلابی بزرگ تر از انقلاب اول بوده است.

وی ادامه داد : امروز در جامعه شاهد این هستیم که افرادی درصدد تحریف سخنان حضرت امام بر می آیند و میگویند حضرت امام با این حرکت مخالف بوده است ولی همچنان صوت و اسناد تحسین امام با این عمل موجود می باشد.

حبیبی ادامه داد : کسانی که امروز می گویند مرگ بر آمریکا نگویید خودشان روز مبارزه با استکبار جهانی  را تصویب کرده اند.

امام جمعه رضوانشهر گفت : روز ۱۳ آبان فقط متعلق به دانش آموزان و دانشجویان نیست بلکه متعلق به عموم مردم ایران است و همه در مقابل این روز مسئول هستیم و با حضور خود در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان بار دیگر حقانیت جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان ثابت خواهیم کرد.

انتهای پیام/

03

08

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2016 Rez1khabar.ir