امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
مداح ولایی گیلانی در خمام؛

هنوز بعضی ها متوجه نیستند که عربستان به خون ملت ایران تشنه هستند هنوز می گویند جمهوری اسلامی ایران مقصر هست که راه حج بسته شده است.

به گزارش رضوان خبر  به نقل از خوبان: محمد عباس پور مداح ولایی گیلانی در مناجات شب قدر در مسجدجامع خمام اظهار کرد: آل سعود عربستان این ها کافر هستند که با کفار ، مشرکین ، یهیودی ها و صهونیست ها برعلیه مسلمین پیمان می بند، امروز ترکیه با اسرائیل و نفر سوم آنها عربستان سعودی در خصوص کشتار مسلمین عالم یعنی مردمان فلسطین،سوریه و عراق در مسئله تقویت داعش هم پیمان شدند.

وی افزود: هنوز بعضی ها متوجه نیستند که عربستان به خون ملت ایران تشنه هستند هنوز میگن جمهوری اسلامی ایران مقصر هست که راه حج بسته شده است.

عباس پور تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران حکومت حق می باشد هموطنان تو مظلوم شده اند ۷۰۰ نفر به قتل رسیدند آن هم با لباس احرام هنوز فکر می کنند فیض دور کعبه چرخیدن می باشد.

مداح ولایی گیلانی در ادامه گفت:حضرت محمد (ص) گفتند کعبه امام علی (ع) می باشد مثل کعیه را خداوند بر این امت مثال امام علی (ع) قرار داده است،ما باید دور و راه امام علی (ع) به چرخیم.

عباس پور گفت: هنوز بعضی ها گرفتار سنگ و چوب می باشند غیر از آن اینکه خودت بت پرستی هستی، چرا کسی نمی خواهد متوجه شود آمریکا و عربستان بر علیه ایران اعلام جنگ کرده است.

وی در خصوص شهدای مناء سال گذشته که در عربستان به شهادت رسیدن گفت: چرا مسئولین ما برای دفاع و تحقق حقوق شهدای منا حرکتی نمی کند،کی باید حرکت انقلابی انجام بدهیم آیا مقام معظم رهبری بیان نکرد دیپلماتی با دشمنان جلو نروید انقلابی وارد شوید.

وی افزود: دیپلماتی یعنی تو باید یک چیز باید بدی و چیز دیگر دریافت کنی و دیگر چیز دیگری ملت ایران نمانده است که بخواهیم بدهیم. همین خون شهدا مانده است همین هم بدهیم. رکتورهای هسته ای که پر از سیمان کرده اید چیز دیگری نمانده است. فقط عزت و غیرت ایرانی مانده است.مطمن باشید هیج وقت ایرانی و بچه هیئتی و مسلمان آن را از عوض نمی کنیم باید حرکتی انقلابی انجام بدهیم. باید نامه حضرت امام خمینی(ره) را در خصوص نابودی آل سعود جنایتکار باید این امر تحقق یاید و آل سعود باید نابود شو

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir