امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۵

همزمان با سراسر کشور مردم مومن و روزه دار شهرستان رضوانشهر به خیابانها آمدند و با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خشم و انزجار خود را از صهیونیسم و استکبار جهانی ابراز نمودند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ،  در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم قهرمان و روزه دار شهرستان رضوانشهر کوچک و بزرگ، زن و مرد در راهپیمایی روز قدس شرکت نمودند.

در طول این مسیر که از سپاه ناحیه رضوانشهر تا مصلای بقعه حضرت امین السلطان غرببنده ادامه داشت مردم  رضوانشهر اعم از شیعه و سنی به ندای مظلوم مردم فلسطین لبیک گفتند و در هوای گرم تابستانی با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و سر دادن تکبیر الله اکبر- خامنه ای رهبر خشم و انزجار خود را از صهیونیسم کودک کش و شریک نحسش آمریکای جنایتکار ابراز نمودند و با آرمانهای امام راحل رضوان الله تعالی علیه و مقام معظم رهبری مد ظله العالی تجدید پیمان نمودند.

 راهپیمایان روزه دار رضوانشهر اعم از زن و مرد همزمان با سراسر کشور پس از قرائت قطعنامه ۱۰ بندی راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد الله اکبر سردادند .

همچنین نمایشگاه و ایستگاه عکس و نقاشی با محوریت روز قدس و فلسطین به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و ایستگاه سلامت توسط هلال احمر شهرستان  رضوانشهر برگزار شد.

در پایان راهپیمایی پرچمهای آمریکا و اسرائیل در حضور راهپیمایان به آتش کشیده شد.

انتهای پیام/

02

03

04

06

07

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir