امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۱۱/ ۰۴/ ۱۳۹۵
همگام با مسلمانان دنیا صورت گرفت؛

امام جمعه رضوانشهر :روز قدس متعلق به همه مسلمانان جهان بوده و همه در مقابل این وظیفه الهی مسئولند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، همزمان با آخرین جمعه ماه رمضان راهپیمایی روز قدس و از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح امروز در پره سر راهپیمایی جهانی روز قدس آغاز شده است:
امروز یازدهم تیرماه، مصادف با آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس نامگذاری است.

امروز، روزِ جهانی قدس، روز فریاد خشم و نفرت، انزجار و برائت امت بزرگ رسول‌الله (ص)‌ علیه تجاوز، تعدی و نسل‌کشی رژیم جعلی و منفور صهیونیست و جنایات وحشیانه گروه تروریستی داعش و جریانات تکفیری و روز ترس و استیصال صهیونیست و استکبار جهانی از اتحاد، مقاومت و بیداری اسلامی مسلمانان جهان است. 

مسلمانان جهان امروز در خیزشی عظیم با حضوری پرشکوه و با اقتدار نشان خواهند داد که در کنار جبهه بزرگ مقاومت و بیداری اسلامی و در حمایت از مردم مظلوم و بی‌گناه و آوارگان بی‌پناه فلسطین مقاوم، علیه ظلم و خشونت و اشغال‌گری رژیم جعلی صهیونیستی فریاد آزادی، استقلال، حقانیت و مظلومیت سر می‌دهند.

امروز مردم روزه‌دار و انقلابی ایران اسلامی هماهنگ با یکدیگر با سردادن شعار‌هایی همچون “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر انگلیس” و “مرگ بر آل‌سعود و داعش”، رسالت دینی و شرعی خود را در برائت از کفار، مشرکین و طاغوتیان صهیونیست در واپسین روزها از ماه عبودیت و بندگی الهی به‌ نمایش گذاشته و بار دیگر پر قدرت‌تر از گذشته به جهان نشان دادند با حضور وحدت‌بخش، آگاهانه و انقلابی در صحنه، بر قلوب و جان‌های مردم جهان به‌وِیژه مسلمان و آزادگان تأثیر دارند.

حجت الاسلام در جمع مردم روزه دار و انقلابی پره سر اظهار نمود : فلسطین قطعه ای از جهان اسلام است که ۷۰ سال پیش با کمک انگلیس مورد ظلم واقع گردیده است .

امام جمعه رضوانشهر افزود : این آرزوی همه مسلمین جهان است که فلسطین به آغوش جهان اسلام باز گردد.

مهدی نژاد گفت : بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری اسرائیل و رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و این امری واقعیت پذیر ایت و اگر مسلمانان جهان هر کدام یک سطل آب به اسرائیل غاصب بپاشند این رژیم جعلی راسیل خواهد برد.

وی در ادامه افزود :روز قدس متعلق به همه مسلمانان جهان بوده و همه در مقابل این وظیفه الهی مسئولند .

انتهای پیام/

08

09

10

11

12

13

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir