امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
تاریخ انتشار:۱۶/ ۰۵/ ۱۳۹۴

قطعی مکرر برق با وجود گرمای شدید و طاقت فرسا در شهرستان رضوانشهر مردم را به ستوه آورده است.

به گزارش خبرنگار رضوان خبر ، قطعی مکرر برق با وجود گرمای شدید و طاقت فرسا در شهرستان رضوانشهر مردم را به ستوه آورده است.

 هر چند که در اوج فصل گرما افزایش بار انرژی قطعی برق در بعضی از نقاط امری طبیعی است ولی قطعی مکرر برق در نقاط مختلف شهر رضوانشهر با توجه به شدت گرمای غیر قابل تحمل مردم را به کلافه کرده است.

آهسته ع  ساکن روستای اردجان  با اشاره به شدت اوج گرما و قطعی مکرر برق، گفت: گرمی هوا برای خانواده هایی که فرزند کوچک دارند غیرقابل تحمل است.

علی ن  یکی دیگر از شهروندان با اشاره به قطعی مکرر برق و گرمای بیش از حد شهر رضوانشهر، گفت: تلاش مسوولان برای جلوگیری از قطعی برق یک انتظار به جای مردم است.

مهران م   ا ز دیگرشهروندان با ابراز گلایه از قطعی مکرر برق، افزود: قطعی برق باعث آسیب رساندن به وسایل برقی و الکترونیکی شهروندان می شود.

با وجود اینکه قطعی های برق نسبت به سال های گذشته روند رو به بهبودی پیدا کرده اما هنوز درصد این خاموشی ها در شهر رضوانشهر  بالا است.

مردم مناطق مختلف شهر رضوانشهر در تماس های خود با انتقاد از قطعی مکرر برق در روزهای گذشته ازخسارت قطعی برق به لوزام برقی خود خبر می دهند.

متاسفانه این قطعی های مکرر از قبل هم اطلاع رسانی نمی شود و به طور مثال در دو روز گذشته  شاهد قطعی و ضعف شدید برق در شهرستان بوده ایم که عواقب جران ناپذیری را برای دارندگان وسایل برقی و خانوار ها  در پی خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir