امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
تاریخ انتشار:۱۳/ ۰۴/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان, ورزشی

دروازه بان محبوب ایتالیا اعلام کرد اقلا تا پایان جام جهانی ۲۰۱۸ در تیم ملی می ماند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از دانشجو ؛ جان لوئیجی بوفون شب تلخی را در بازی با آلمان سپری کرد. او خیلی بیشتر از رقیبش نویر در ضیافت پنالتی ها سمت توپ را درست تشخیص داد و شیرجه رفت اما در نهایت تیمش باخت چون ایتالیایی ها قدر موقعیت های شان را ندانستند. زازا اولاز همه با ژست های گمراه کننده اش ، توپش را به اسمان زد. بعد از او پله که می خواست نویر را تحقیر کند ، توپش را خراب کرد و بونوچی هم یکی از بدترین پنالتی های عمرش را زد تا تلاش های جی جی بوفون به هدر رود. او که حتی دل دیدن پنالتی ها را نداشت و رو بر می گرداند ، در نهایت و با شکست تیمش بغض داشت و رو به آسمان فریاد می زد. بعد از این رفتار بسیاری فکر می کردند کاپیتان ایتالیا از فوتبال ملی خداحافظی می کند

اما او گفت می خواهد بماند. البته قبل از بوفون ایتالیایی ها تجربه گلری دینو زوف را هم تا ۴۲ سالگی در تیم ملی کشورشان داشته اند و چیلاورت پاراگوئه ای هم تا ۴۵ سالگی برای تیم ملی کشورش بازی می کرد.

بعد از حذف ایتالیا اینستاگرام بوفون پر از کامنت های ایرانی بود که خواسته بودند او در تیم ملی بماند و آن جماعت احتمالا حالا حسابی شادند.

 
 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir