امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۴/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان
ترور بیولوژیک؛ ابزار نوین علمی مدعیان مبارزه با تروریسم

امروزه ترورهای بیولوژیک ضربه ای مهلک بر پیکره‌ی نیمه جان هرکول ها و اصلی ترین ستونهای فرهنگی جبهه‌ی انقلاب اسلامی و حزب الله شده است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از  ۸دی، کانال گفتمانی در تراز انقلاب اسلامی با پرداختن به موضوع ترورهای بیولوژیک نوشت:

امروزه ترورهای بیولوژیک ضربه ای مهلک بر پیکره‌ی نیمه جان هرکول ها و اصلی ترین ستونهای فرهنگی جبهه‌ی انقلاب اسلامی و حزب الله شده است.

سال پیش در یکی از اسناد منتشر از ویکی لیکس به مطلبی اشاره شده بود که شاید خیلی  از مسئولان ما بی توجه از کنارش گذشتند و بازهم غفلت بر جان مسئولان جمهوری اسلامی سایه انداخت بر اساس اسناد منتشر  شده از ویکی لیکس سرویس های جاسوسی آمریکا’ انگلیس ‘ و اسراییل  با به خدمت گرفتن خبره ترین  دانشمندان علوم زیستی در آزمایشگاهای مخفی و سری تلاویو و  واشنگتن و لندن دست به تولید ویروس های ناشناخته ای زده اند که می توانند ازین طریق  براحتی به قربانیانشان دست یافته و آنان را بصورت تدریجی به ویروس های ناشناخته بیولوژیکی و زیستی به کام ترور بکشانند.

این آزمایشگها با گرفتن ویروس هایی از حیواناتی  مثل خوک و سگ از طریق اختلاط با ویروس های شبیه ایدز می توانند ویروس های مولد غده های سرطانی خطرناک و  بدخیم تولید کنند که این ویروسها بعد از مدتی رفته رفته بعد از گذشت زمانی کوتاه درون فرد مذکور به مرحله فعال شدن می رسند و با بزرگ شدن این غدد جان هدف را می ستانند بعضی ازین ویروس های خطرناک که کارکرد های ناشناخته آنان هنوز مشخص نشده اند بصورت ناگهانی درون بدن فرد فعال شده و با ایست قلبی یا با عفونت های مزمن جان فرد را می گیرند.

اما بعداز گذشت دو سال پروژه های مخفی این سرویس های اطلاعاتی به نتیجه رسیده و در حالی که خیلی ها مدعی عادی بودن مرگ این افراد در حین سلامتشان را داشتند .. این پروژه ها جان  کلیدی ترین مهره های انقلاب اسلامی را گرفت.

می توانید از خود بپرسید بعد از حذف این افراد  در جنگ نرم  همه جانبه ‘ زمین بازی در دست چه کسانی می افتد؟!
بله زمین بازی تنها یک طرفه می شود و تنها در دست عده ای از  کارگردانان سینمایی غربزده  با تفکرات لیبرالیسمی و محصلانی  بی درد  که فرار را بر قرار در کشور ترجیح می دهند و خدمت به بیگانگان را ارجحتر از این خاک می دانند .. و بهتر بگوییم در دست یک مشت هنرمندانی که ذره ای بها برای فرهنگ غنی ایرانی اسلامی قائل  نیستند و تفکراتشان گل زده از تبلیغات مستهجن غربی است.

اما در اینجا لیستی از ترور های بیولوژیک دردناک و جانگداز’  اصلی ترین ستونها و هرکولهای جبهه انقلاب و حزب الله را  در سایه خواب و غفلت این مسئؤلان ذکر می کنیم باشد که صدای ما به گوش یک دادرسی برسد…

فرج الله سلحشور:
بزرگترن کارگردان دنیای سینمای اسلام
آثار: مردان آنجلس، یوسف پیامبر، موسی …. که برای همیشه نیمه تمام ماند.
نتیجه ترور: غده سرطانی و منجر به مرگ

شهید سعید کاظمی اشتیانی:
برای اولین بار پس از ۱۰ سال،  رهبر انقلاب رسما از مرحوم دکتر سعید کاظمی آشتیانی رئیس فقید پژوهشکده رویان با عنوان ” شهید ” نام بردند.
پیش از این اعلام شده بود که مرحوم کاظمی آشتیانی به علت سکته قلبی در گذشته است اما منابع آگاه می گویند این نابغه‌ی فناوری سلول های بنیادی توسط سازمان های جاسوسی بیگانه “ترور بیولوژیک ” شده است.

سعید کاظمی آشتیانی درگذشته ۱۴ دی ۱۳۸۴)، رئیس سابق پژوهشکده رویان و جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پژشکی ایران، دارای درجه دکترای تخصصی جنین شناسی از دانشگاه تربیت مدرس بود که پس از تشکیل پژوهشکده رویان، در رشد طب تولید مثل، فناوری سلول‌های بنیادی و همانند سازی در کشور نقش بسزایی داشت.
نتیجه ترور: منجر به مرگ

مهندس علی دادمان
مدیر عامل شرکت مهندسی تکنوتار مجری طرح توسعه فرودگاه بین المللی امام خمینی
نتیجه ترور: حمله بیو تروریستی …مرگ با یک تومور سرطانی بدخیم

نادر طالب زاده قهارترین  کارگردان”و  تهیه کننده و مستندساز سینمای بعد از  انقلاب
نتیجه ترور … غده سرطانی بدخیم و  در حال مرگ  بوسیله حمله بیوتروریستی

مهندس محمد جواد جلالفرد نخبه MBA دانشگاه تهران
عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی، مسوول کمیته مطالبه حق مسکن و دبیر مجمع دانشجویان عدالتخواه تهران
نتیجه ترور : مرگ ناگهانی با ویروس ناشناخته

اردشیر حسین پور دانشمند ایرانی و اولین طراح سانترفیوژ و ساخت موتور پیشرانه های موشک شهاب ۳
هئیت علمی دانشگاه دفاعی مالک اشتر و شیراز
نتیجه ترور : مرگ مشکوک  در جوانی سال ۸۵
و خیلی دیگر از جوانانی که شاید  هیچگاه راز مرگشان فاش نشود  و شهدایی که  بی صدا رفتند …

حال می توانید از خود بپرسید اهداف بعدی این تروها چه کسانی خواهند بود ایا از دیگر هنرمندان بازمانده ما مثل حاتمی کیا .. میرباقری ..مجیدی مجیدی و یا کدام اشخاص سیاسی مهم کشور و یا کدامیک از مهم ترین اشخاص نظامی سپاه خواهند بود کدام؟

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir