امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۴/ ۱۳۹۵
دسته خبری: اجتماعی, گیلان
معاون سپاه قدس گیلان خبر داد

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت: بسیج در یک حرکت مجاهدانه و انقلابی با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) تا پایان سال ۱۰۰۰ خانواده محروم فاقد مسکن را ساماندهی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از تسنیم ، سرهنگ عباس بایرامی در مراسم طرح مودت که با حضور فرماندهان پایگاه‌های مقاومت محلات، مسئولان کانون‌های اقشاری، هیئت رئیسه مجمع بسیج، فرماندهان گردان‌های بیت المقدس و سرمربیان و مربیان و سرگروه‌های منتخب صالحین در رستم آباد برگزار شد اظهار داشت: بیش از ۳۰۰۰ خانوار محروم و نیازمند گیلان هنوز سرپناه ندارند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان افزود: بسیج در یک حرکت مجاهدانه و انقلابی با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) تا پایان سال ۱۰۰۰ خانواده محروم فاقد مسکن را ساماندهی می‌کند که ۷۰۰ منزل از منازل محرومان تا پایان شهریورماه امسال افتتاح می‌شود.

وی مأموریت انقلابی سپاه و بسیج  مستضعفین را یاد آور شد و گفت: این نهاد انقلابی به همراه فرزندان همیشه در صحنه خود هم در حوزه حرکت فرهنگی و تبلیغات نرم آمادگی کامل دارد و هم نسبت به حوزه‌های امنیتی حساس اشراف قوی دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: امروز به یمن الگوی تعالی بخش ۸ سال دفاع مقدس، ایران اسلامی به‌عنوان مستشار عمق استراتژیکی آن در سوریه، عراق و جاهایی که نیاز وجود دارد کاملا”حضور و بروز دارد.

سرهنگ بایرامی با تجلیل از مقام شامخ شهدای شهرستان رودبار گفت: این شهرستان مهد پرورش شهدای بزرگی همچون سیدصادق شفیعی و صورتی است که بنده با آنان همرزم بودم و سردار شهید هدایت درویش‌وند از شهدا صالحین کشور که در زمان شهادت در کنار ایشان بودم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امامان جمعه رودبار و رستم آباد، سرپرست فرمانداری رودبار و جمعی از مسئولان شهرستانی شهرستان رودبار نیز در این مراسم حضور داشتند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir