امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۴/ ۱۳۹۵
رئیس کمیته امور بانوان رضوانشهر عنوان کرد:

آزاده یاری : ترویج حجاب و عفاف از طریق آموزش، اعمال تشویق برای تقویت حجاب در بین جوانان، تقویت فرهنگ غیرت، نظارت بیش از پیش بر رسانه‌ها، احیای امر به معروف و نهی از منکر و معرفی الگوهای تازه در پوشش از راهکارهای ترویج و تقویت حجاب و عفاف در جامعه است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر  ، آزاده یاری در نشست خبری هفته حجاب و عفاف با اشاره به اینکه موضوع حجاب و عفاف مطالبه مردم و جوانان است، افزود: همه مردم خواستار جامعه عفیف هستند.

وی در مورد برنامه‌های هفته عفاف و حجاب ادامه داد: ستاد عفاف و حجاب از ابتدای سال ۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده است و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، هفته حجاب و عفاف از ۱۹ تا ۲۵ تیرماه برگزار می‌شود.

وی دیدار با ائمه جمعه شهرستان ، مسابقه تیرندازی با تفنگ بادی ، همایش عفاف و حجاب با حضور سخنران استانی ، نمایشگاه عفاف و حجاب ، تقدیر از بانوان محجبه در سطح شهرستان رضوانشهر و پره سر را از سری برنامه های هفته عفاف و حجاب در رضوانشهر عنوان نمود.

وی بر نهادینه‌کردن فرهنگ حجاب و عفاف از سنین کودکی تاکید کرد و گفت: این مهم نوجوانان و جوانان را از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی مصون و موجب خنثی‌شدن توطئه‌های نرم دشمنان می‌شود.

رئیس کمیته امور بانوان رضوانشهر با اشاره به توزیع پوشاک نامناسب در فروشگاه‌های سطح شهر خاطرنشان کرد: تلاش کرده‌ایم که پوشاک مناسب برای عرضه به جوانان تولید و توزیع شود. مردم باید از مسئولان مطالبه کنند، زیرا برخی هنجارشکنان لباس نامناسب را برای کودکان و نوجوانان تولید می‌کنند که آسیب‌های جدی در پی دارد. امیدوار هستیم مسئولان در بنیاد ملی مُد و لباس اقدامات خوبی برای جلوگیری از قاچاق پوشاک انجام دهند.

وی ترویج و نهادینه‌کردن فرهنگ حجاب و عفاف را وظیفه‌ای عمومی خواند و افزود: ترویج حجاب و عفاف از طریق آموزش، اعمال تشویق برای تقویت حجاب در بین جوانان، تقویت فرهنگ غیرت، نظارت بیش از پیش بر رسانه‌ها، احیای امر به معروف و نهی از منکر و معرفی الگوهای تازه در پوشش از راهکارهای ترویج و تقویت حجاب و عفاف در جامعه است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir