امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۴/ ۱۳۹۵
دسته خبری: اجتماعی, گیلان
از سوی دبیر اجرایی جشنواره‌ی عمار مطرح شد؛

شبکه باران، پانزدهم تیرماه، ظرف ۲۴ ساعت، سریال «دردسرهای عظیم» را سه بار پخش کرد. در همین روز، سریال «تنهایی لیلا» و مجموعه «خانه مهر» نیز هر کدام ۲ بار پخش شده‌اند. ۱۵ تیر، سالروز ترور شاخص ترین شهید استان گیلان هم بود.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از ماسال نیوز، سید رسول منفرد دبیر اجرایی جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار و از فعالان فرهنگی گیلان ضمن یادداشتی در کانال تلگرامی‌ قیام نو نوشت:
شبکه باران، پانزدهم تیرماه، ظرف ۲۴ ساعت، سریال «دردسرهای عظیم» را سه بار پخش کرد.
در همین روز، سریال «تنهایی لیلا» و مجموعه «خانه مهر» نیز هر کدام ۲ بار پخش شده‌اند.
۱۵ تیر، سالروز ترور استاندار و شاخص ترین شهید استان گیلان (و تنها استاندار شهید کشور) هم بود. اما ظاهراً سیمای مرکز استان گیلان این مناسبت را سانسور کرد و حتی دریغ از یک برنامه کوتاه درباره این شهید و این واقعه.
در حالی که امسال، سالگرد شهادت مهندس علی انصاری با انتشار فیش های حقوقی مسئولان مصادف شده بود و شبکه باران فرصتی طلایی برای تبیین دیدگاه انقلاب اسلامی را در این باره از دست داد.
از اینکه بازپخش سریال های شبکه های سراسری، هرگز مأموریت و اولویت اصلی شبکه های استانی نیست بگذریم. بهتر است بعد از گذشت قریب به دو دهه از عمر شبکه باران، مدیر محترم این شبکه گزارشی از تولید و پخش برنامه ها و خصوصاً آثار داستانی و مستند پیرامون شهید انصاری و واقعه ترور ایشان ارائه کنند. حتماً منتظر پاسخ هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir