امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۲۰/ ۰۴/ ۱۳۹۵
دسته خبری: وبلاگ ها

آنها بدون شلیک حتی یک گلوله و هزینه کردن حتی یک دلار، کاری کرده اند که کارتر و ریگان با تحمیل هشت سال جنگ به ایران از انجامش عاجز بودند.!!

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر  “دورهم” باشگاه وبلاگنویسان خراسان رضوی نوشت :

انگار برای سریال بی تدبیری های دولت امید پایانی متصور نیست. هرچه زمان پیش می رود این وضعیت تصویر فاجعه آمیزتری به خود می گیرد. این روزها آمریکایی ها و به ویژه اوباما بدجور خوشحال هستند. البته حق دارند که از خوشحالی در پوست خودشان نگنجند و پایکوبی کنند و برای دنیا رجز بخوانند!

آنها بدون شلیک حتی یک گلوله و هزینه کردن حتی یک دلار، کاری کرده اند که کارتر و ریگان با تحمیل هشت سال جنگ به ایران از انجامش عاجز بودند.
یک رکود بی سابقه اقتصادی، یک میلیون کارگر اخراجی، ۱۵ هزار واحد تولیدی تعطیل شده، نابودی یک صنعت غرورانگیز هسته ای ۳۰ میلیارد دلاری، موج نارضایتی گسترده سیاسی و اجتماعی در ایران و بی اعتبار سازی انقلاب اسلامی در نزد افکار عمومی ملت های آزادی خواه دنیا تنها گوشه ای از دستاوردهای دولت آمریکا در جریان یک بازی پیچیده سیاسی با پیرمردهای میلیاردر دولت تدبیر و امید است. هم آنهایی که به دلیل سرخوشی های فراوان و حقوق های چندصد میلیونی طبعشان زیاد بلغمی شده و حس و حال انقلابی گری جایش را به وارفتگی و وادادگی در میان آنها داده است!!!
جدید ترین دستاورد اوباما اما خیلی عجیب است و حتی هنوز تندروهای محافظه کار آمریکایی هم باورشان نشده که اوباما توانسته باشد به این پیروزی نائل شود!
خبر نصب نرم افزار ضد پولشویی (FATF) در سامانه های الکترونیک بانک مرکزی جمهوری اسلامی برای جلوگیری از حمایت مالی ایران از گروه های مقاومتی که تامین کننده امنیت منطقه ای کشور هستند بدجور موجبات خوشحالی آمریکایی‌ها را فراهم کرده است و این درحالی است که این اتفاق فاجعه بار در میان اخبار حادثه سربازان در نیریز، فیش های چندصد میلیونی و عملیات آزادسازی فلوجه عملا گم شده و مورد توجه قرار نگرفته اما کاخ سفید را در جشن و پایکوبی فرو برده است!!!
با این فرمان که دولت تدبیر پیش می رود نمی دانم این اقدام پیرمردهای میلیاردر را حماقت بنامم یا خیانت!!؟ با این اقدام ، بانک مرکزی ایران ناظر بر حسن اجرای تحریم های مالی آمریکا علیه نیروهای مقاومت خواهد شد آن هم به نیابت از کار گروه تحریم ایران در وزارت خزانه داری آمریکا!!!
به نظر می رسد اگر به جای سه سال مذاکره با آمریکا، سه سال جنگیده بودیم اینقدر آسیب به کشور وارد نمی شد . ظاهرا دیپلماسی ظریف روحانی بهتر از رفتارهای تروریستی آل سعود توانسته به آمریکا خدمت کرده و به آزادی خواهان دنیا ضربه وارد کند!!!

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir