امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۱/ ۰۴/ ۱۳۹۵

فرمانده حوزه مقاومت بسیج کوثر خواهران رضوانشهر اظهار نمود: بمناسبت هفته عفاف و حجاب اجتماع بزرگ مدافعین حریم خانواده با حضور قشرهای مختلفی از بانوان شهرستان در محوطه مسجد جامع رضوانشهر برگزار خواهد شد.

فروزان کریمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر اظهار نمود: بمناسبت هفته عفاف و حجاب بیش از ۲۰عنوان برنامه برگزار خواهد شد.
وی دیدار با امامان جمعه رضوانشهر و پره سر، مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی ، اجتماع بزرگ مدافعین حریم خانواده و برگزاری حلقه مربیان در ساحل تازه آباد را از مهمترین برنامه‌های این هفته دانست.
وی هدف از برگزاری این برنامه ها در طول هفته را ارج نهادن و گرامیداشت شهدای عفاف و حجاب و زنده نمودن ارزشهای حجاب و عفاف برای زنان در زندگی فردی و اجتماعی دانست و تصریح نمود: در دنیایی که متاسفانه حیا و عفت رنگ باخته است و زندگی عفیفانه بی معنا شده است جا دارد در رواج ارزشهای حجاب برای حفظ کیان خانواده و جامعه اسلامی نه در این هفته بلکه در تمام ایام سال گامهای اساسی برداریم.
خانم کریمی حفظ حجاب و عفاف را برای بانوان کمتر از خون شهید ندانست و اظهار نمود: بارها در وصیتنامه شهدا دیده ایم که آنها از ما می خواهند که زینب گونه حجاب را رعایت کنیم و در واقع با اینکار اجازه نمیدهیم دشمنان اسلام در عرصه جنگ نرم پایه های خانواده اسلامی – ایرانی ما را از بین ببرند و با این کار میتوانیم راه شهدا را ادامه بدهیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir