امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۱۸/ ۰۵/ ۱۳۹۴
طنز/

دعوت محمود خوش حساب از خبرنگاران .

باز سه باره محمود خوش حساب خبرنگاران را جمع میکند! چی! برای ! آها تجلیل ! نه بابا دور همی بابت صله رحم ! چی ! آها انتخابات نزدیکه ! نمیدونم ولی محمود خوش حساب که دیگه درش شکی و حرفی نیست هیچ کدوم از کاراش سیاسی نبوده و به انتخابات و … ربطی نداره .

تازه از طریق امام جمعه تالش پیام فرستاده برای کاندید ها که چرا از الان شروع کردین و جو را بهم میزنید، خب حالا بگذریم.

چند سالی هست که دیگه بهمن خان ۱۲ ساله ۵۰۰ تومانی ماهواره امید و ۱۰۰۰۰ تومانی سعدی شیراز بهمان نمیده .

نه اینکه دلمون براش تنگ شده ها ولی خوب آدم از گذشتگان و رفتگان هر چند وقت یادی کنه خوبه! اون روزا بهمن خان ۱۲ ساله نشست مطبوعاتی میزاشت و خبرنگارها رو مجلس دعوت میکرد و جای شما خالی نهار هم تو کمسیون غذاخوری زیر زمین مجلس محل لابی مذاکرات میگو هم میداد.

خلاصه حالا انقدر تعریف نکنیم که حرف در بیارن ،  روز خبرنگار و هفته دولت و دهه فجر و مناسبات مختلف که میشد لوح تقدیر میدادن و کادو و یادش بخیر اون موقع که ما مجرد بودیم از قابلمه گرفته تا ماهی تابه بهمون برای تکمیل جهیزیه میدادن که به قول خانم ره قدیمی ترین و باسابقه ترین خبرنگار زن رضوانشهر خبرها رو براشون داغ کنیم و بعد چاپ.

اما الان سه سالی هست که دیگه از اون وقت ها خبری نیست و دیگه نشستی برگزار نمیشه و تو مناسبات که فرماندار بنده خدا پول کاغذ لوح تقدیر نداره و حاج آقا امام جمعه هم که مصلی در دست احداث داره ولی با این حال یادمان نمیرود هدیه با ارزش سال قبل فرماندار و امام جمعه را ، ولی اینا مسئله محمود خوش حساب داستان ما رو زیر سایه نمیبره ! محمود خوش حساب داستان ما که روی صندلی سبز میشینه و یادش میره که بابا یه قولی دادم ! یه حرفی زدم ! مرده و حرفش ! و از این صحبت  محمود خوش حساب ما الان ۳ ساله که دعوت میکنه ولی یا آه و ناله میکنه یا فیلم ها اکشن از خودش در حین احقاق حق مردم پخش میکنه و خلاصه یکی هم که چپ و راست چیک چیک چیک عکس میگیره و خلاصه دیگه دیگه ! بگزریم.

آقا محمود عزیز الان ۳ ساله که شماره حساب بچه ها رو گرفته و پس هم نمیده و حالا یک سری میگن داده که بدن ولی نرسیده ! یک سری میگن که عملیات ناموفق بوده تو فیش نوشته تا ۷۲ سال بعد در صورت عدم موفقیت به صاحبش بر میگرده  یه سری میگن فرستاده بده اما بین راه رابین هود دزدیده و بین محرومین پخش کرده .

ولی من میگم سرمایه گزاری هدیه خبرنگاران تو راه اندازی خط تولید چوکا و تامین هزینه تکمیل و تجهبز کارگاه سد شفارود دروغه و گویا آقای شکری بابت به روز رسانی سایت اطلاع رسانی خودش هزینه کرده تا دیگه خبرنگارها پول تلفن ندن و باهاش صحبت کنن.

ولی امسال گویا دیگه از این خبرها  نیست و سال دولت و ملت و همدلی و از این حرف ها که خبرنگار ها فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خودشان قرار داده اند ، آقای محمود خوش حساب هم حداقل مردونگی کنه و کرایه رفت و آمد شرکت در مراسم روز خبرنگار رو بده! نه اینکه خبرنگار ها پول کرایه بدن ، بابت پول بنزین ماشین هایی که آقای شکری وام خودرو دادن پارسال و خبرنگارها هم خودرو خریدن میگم.

ضمنا البته  جا داره از فرماندار و امام جمعه محترم و بابت همکاری هایشان تشکر داشته باشیم.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir