امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۲۱/ ۰۴/ ۱۳۹۵

اجتماع بزرگ مدافعان حریم خانواده عصر امروز با حضور خواهران بسیجی و خانواده های شهدا در رضوانشهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ،بعد از ظهر امروز اجتماع بزرگ مدافعان حریم خانواده «عفاف وحجاب» در رضوانشهر برگزار شد.

استاد آگاه  در این مراسم طی سخنانی اظهار کرد: با وجود اینکه درجامعه امروزی فعالیت های فرهنگی خوبی صورت گرفته اما باید به حیا به عنوان اصل و اساس حجاب در راستای رعایت مسائل شرعی با جدیت پرداخته شود.
وی با اشاره به اینکه درسراسر کشور بر رعایت نوع پوشش تاکید می شود افزود: قرآن کریم بالغ بر ۲۷ مرتبه انسان را به تعبد و تفکر در خود دعوت کرده که در صورت رسیدن به این باور از واگویی ها و دوباره گویی ها برحذر می شود.
وی حضور بانوان دراین مراسم و در هوای بارانی را نشانه دغدغه آنها بر امر حجاب دانست و یادآور شد: حجاب نشان دین برای نمایش حیای یک زن و مرد مسلمان و بازگشت مجدد به فطرت انسانی است که همواره باید یادآوری شود.

در این برنامه که با شعار حفظ حجاب و حریم خانواده برگزار شد جمع زیادی از خواهران بسیجی شهرستان خانواده های شهدای رضوانشهر حضور داشتند.

این برنامه در بخشهای مختلف سرود، مداحی و مسابقه در زمینه حجاب همراه بود و در پایان این برنامه از خواهران بسیجی محجبه قدرانی شد.

بیست و یکم تیرماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب و به خاک و خون کشیده شدن آنان توسط دژخیمان رضاخان به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است.

انتهای پیام/

03

04

06

07

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir