امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۲۳/ ۰۴/ ۱۳۹۵
امام جمعه رضوانشهر:

امام جمعه رضوانشهر گفت : مدیران نسبت به زیر دستان خودشان در ادارات ،مدیران عامل کارخانه ها که در آنجا کارگران زحمتکش و تلاش گر فعالیت می کنند به کرامت کارگران توجه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در گفتگو با خبرنگار رضوان خبر اظهار نمود : اگرتقوا داشته باشیم مثل یک دیوار و حفاظ محکمی است که هیچ شیطانی حریف ما نخواهد شد.

وی در ادامه افزود : به مردم احترام بگذاریم هر کس در هر موقعیت و مسئولیتی که است به کرامت مردم  و اطرافیانش توجه کند، اعضای خانواده نسبت به یکدیگر، اعضای جامعه دربرخورد با هم ، کرامت مردم یک نعمت معنوی خدادادی است.

امام جمعه رضوانشهر افزود : مدیران نسبت به زیر دستان خودشان در ادارات ،مدیران عامل کارخانه ها که در آنجا کارگران زحمتکش و تلاش گر فعالیت می کنند به کرامت کارگران توجه داشته باشند.

حبیبی ادامه داد : اگرخدای نکرده کارگر دستش خالی باشد و در برابر خانواده اش شرمنده باشد ولی مدیرعامل و مسئول کارخانه خودش و معاونینش سر وقت حقوق را دریافت کنند این مسئول و مدیرعامل دیگر صلاحیت ندارد چون بر خلاف ارزشهای جمهوری اسلامی و اهداف شهداء حرکت کرده و عمل او به نوعی خیانت در امانت است و برخلاف خواسته و منویات ولایت عمل نموده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir