امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۲۴/ ۰۴/ ۱۳۹۵

گفتمان و جلسه پرسش و پاسخ با موضوع عفاف و حجاب با حضور معاون تربیت بدنی و پرورشی و کارشناسان در سالن اجتماعات شهرستان رضوانشهر برگزار شد.

به گزارش رضوان خبر ،  به مناسبت هفته عفاف و حجاب جلسه پرسش و پاسخ با موضوع عفاف و حجاب با شرکت دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن اسلامی و جمعی از دانش آموزان و بانوان مدارس شهرستان رضوانشهر در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش رضوانشهر برگزار گردید.

در این جلسه معظم حیدری مدرس آموزش خانواده  با بیان اینکه زن با حجاب خود خواهد توانست به رشد و تعالی برسد، اظهار داشت: چنانچه بانوان، جایگاه حقیقی حجاب و عفاف را به درستی درک نمایند، این موضوع را در زندگی پیاده کرده و از آن، به عنوان یک نیروی امن و ارزش واقعی، در جهت رشد و تعالی خود و جامعه بهره‌مند خواهند شد.

وی ادامه داد: حجاب به عنوان یک حق اجتماعی، فرا‌تر از یک مسئله و موضوع فردی است که اصل آن به جایگاه کمال در فرد و تربیت خانوادگی او برمیگردد.

حیدری اذعان داشت: تصویری که دین اسلام از منزلت و رتبت زنان ارائه می‌دهد یک چهره روشن و همراه با کرامت اخلاقی و انسانی است چرا که بزرگترین عامل شخصیت‌بخشی به زنان،حفظ همین اصول حجاب و عفاف است.

در این جلسه دانش آموزان با روش های مختلف مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و فرهنگ عفاف و حجاب آشنا شدند.

در پایان از تعدادی از دانش آموزان عضو اتحادیه دارای حجاب برتر تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

منبع آموزش و پرورش رضوانشهر

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir