امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۴/ ۰۴/ ۱۳۹۵
رئیس هیئت نجات غریق رضوانشهر خبر داد:

رئیس هیئت نجات غریق رضوانشهر از استقرار ناجیان غریق در کل نقاط خطرآفرین دریای رضوانشهر خبرداد.

حمیدرضا نورری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر اظهار نمود :امسال ۴۶ ناجی در تمامی نقاط حادثه آفرین ساحل دریای رضوانشهر حضور دارند.
وی همچنین از شناسایی  نقاط کور و حادثه خیز در ساحل خبر داد و گفت که در تمامی این نقاط ناجی غریق مستقر شده است.

نوری ادامه داد : در نقاطی همچون تازه آباد ، رودسر ، خیمه سر ، شفارود ، نوکنده ، مقدم محله ، جلالوند ، سیمبرخاله ناجیان غریق حضور دارند  و گشت سیار در سایر نقاط در حال انجام وظیفه می باشند.

رئیس هیئت نجات غریق شهرستان رضوانشهر همچنین بر ضرورت توجه مسافران و مجاوران به شنا در نقاط اجرای ساماندهی طرح دریا تاکید کرد و گفت : اگر چه در نقاط کور ناجیان غریق حضور دارند ولی انتظار می رود مسافران و شهروندان از این مناطق برای شنا وارد آب نشوند.

نوری افزود : اگر مسافران و شهروندان در مناطقی که طرح ساماندهی اجرا شده ، شنا کنند ، آمار مرگ ناشی از غرق شدگی بشدت کاهش می یابد .

وی از کمبود طرح های سالم سازی دریا انتقاد نمود و گفت : در رضوانشهر از ۳ طرح اسمی که وجود دارد تنها طرح سالم سازی دریای تازه آباد فعال می باشد که مسافران و افراد بومی برای ورود باید ورودی پرداخت کنند و سایر طرح ها نیز تعطیل یا نیمه تعطیل می باشد و به علت کمبود شدید امکانات رفاهی  انگیزه ای برای ورود مشافران و گردشگران وجود ندارد.

وی در پایان افزود : توصیه بنده به تمامی مسافران و گردشگران این است که مراقب جان خود و حافظ محیط زیست باشند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir