امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
تاریخ انتشار:۱۳/ ۰۵/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر
فرماندار رضوانشهر:

فرماندار رضوانشهر گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی پایه‌های اقتصادی کشور را تقویت می‌کند و با آن برنامه‌های دولت پیش می‌رود.

به گزارش رضوان خبر به نقل از فارس ، حمیدرضا امام‌پناهی بعد از ظهر امروز در جلسه هفته دولت با گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر، اظهار کرد: شخصیت شهید رجایی در نسل‌های جدید چهره ماندگار است.
وی افزود: اگر چه شهید رجایی در دولت عمر کوتاهی داشت اما در بین آحاد مردم شخصیتی ماندگار و چهره‌ای مظلوم و اخلاقی و مثال‌زدنی است.
فرماندار رضوانشهر هفته دولت را فرصتی مناسب برای معرفی عملکرد دولتمردان نظام دانست و تصریح کرد: سیاست‌هایی که تدبیر و اجرا می‌شود باید در راستای شعار ملی باشد.
وی با بیان اینکه تمام مسئولان در هفته دولت برنامه‌ریزی صحیح و درستی داشته باشند، یادآور شد: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان دستاوردها و اقدام‌های دولتمردان به جامعه است.
امام‌پناهی با بیان اینکه برنامه اقتصادی و فرهنگی کشور باید در راستای اقتصاد مقاومتی پایه‌ریزی شود، خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی موجب جلوگیری از آسیب جامعه از تحریم‌های ظالمانه می‌شود.
وی تحقق اقتصاد مقاومتی را مهم دانست و یادآور شد: با اقتصاد مقاومتی می‌توان پایه‌های اقتصادی کشور را تقویت کرد و برنامه‌های دولت را پیش برد.
این مسئول با اشاره به اینکه با نگاه اقتصادی می‌توان تولید اشتغال و سرمایه‌گذاری در کشور را ارتقا داد، تصریح کرد: می‌توان تورم را کنترل کرد و به تک‌نرخی رساند.
وی در ادامه با بیان اینکه ایران توانسته با اقتدار آمریکا را به چالش بکشاند، متذکر شد: اتحادی که بین اروپا و آمریکا و رژیم فاسد صهیونیستی علیه ایران شکل گرفته بود، شکسته شده است.
امام‌پناهی حضور اصحاب رسانه را برای اطلاع‌رسانی مهم دانست و یادآور شد: اصحاب رسانه در هفته دولت برای ارائه برنامه و عملکرد دولتمردان نقش کلیدی دارند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir