امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۲۷/ ۰۴/ ۱۳۹۵
فرمانده سپاه رضوانشهر :

سرهنگ صدیقی :اعزام راهیان نور موضوعی جدی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های امروزی است و اجرای این طرح فرهنگی و معنوی مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ،صبح امروز جلسه ستاد پشتیبانی راهیان نور با حضور مدیران دستگاههای اجرائی و نهادهای انقلابی شهرستان ر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج رضوانشهر ضمن تشکر ازمسئولین شهرستان به جهت اهتمام در برگزاری این جلسه و همچنین از همکاری همه مسئولین شهرستان در کارهای فرهنگی افزود: اعزام راهیان نور موضوعی جدی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های امروزی است و اجرای این طرح فرهنگی و معنوی مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل جوان از مهمترین برکات برگزاری اردوهای راهیان نور است، افزود: اردوهای راهیان نور، عاملی اساسی در زنده نگهداشتن فرهنگ متعالی ایثار و شهادت و روحیه ایثارگری است.

سرهنگ صدیقی : باید فرهنگ ایثار و شهادت را حفظ کنیم و در راستای حراست از آرمانهای شهدا، امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برداریم که برگزاری این اردوها در این خصوص بسیار ارزشمند است.

وی در ادامه اظهار نمودند: سال گذشته با همت و پشتیبانی همه دستگاهها از جمله فرمانداری ، بخشداریها و شهرداریها ، شرکت های خصوصی و ادارات شهرستان ، رضوانشهر عملکرد خوبی  را در بحث اعزام کاروان راهیان نور و دیگر برنامه ها داشتیم.

 انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir