امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۲۹/ ۰۴/ ۱۳۹۵
فرمانده سپاه رضوانشهر :

فرمانده سپاه رضوانشهر گفت: برنامه های فرهنگی و هنری در سواحل رضوانشهر با موضوع ترویج سبک زندگی اسلامی و با هدف مقابله با جنگ نرم دشمن اجرا می شود.

سرهنگ بهرام صدیقی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر اظهار نمود : از جمله برنامه هایی که دشمنان از طریق جنگ نرم پیگیر آن هستند ترویج بد حجابی در جامعه است.

وی ترویج بدحجابی را از طریق شبکه های ماهواره ای زنگ خطری جدی برای خانواده ها عنوان و اضافه کرد: امروزه یکی از مهمترین عوامل سست شدن بنیان خانواده ها و افزایش آمار طلاق ترویج بدحجابی و بی عفتی در جامعه است.

صدیقی با بیان اینکه ابتکار عمل در اجرای برنامه ها به جذابیت آن ها اضافه خواهد کرد ، گفت: برنامه های فرهنگی در یک فضای شاد و صمیمی ولی در عین حال آموزنده بایستی اجرا شود تا خروجی مثبتی نیز داشته باشد.

وی با بیان اینکه شادی در چارچوب سالم و تعیین شده و با در نظر گرفتن توسعه فرهنگ دینی و اسلامی از جمله ارمغان های ارشمند برنامه های فرهنگی در سطح سواحل است ، اضافه کرد: هر چه قدر آموزه های دینی از طریق زبان هنر به جامعه انتقال یابد، ما به همان اندازه می توانیم در راستای نهادینه ساختن این امر موفق عمل کنیم.

صدیقی افزود : سپاه رضوانشهر همچون ثنوات گذشته با برگزاری جنگ های ساحلی در تعطیلات پایان هفته و احداث نمایشگاه های ساحلی با بیش از ۷ غرفه توانسته نقش موثری در ترویج فرهنگ بومی و محلی و انقلابی داشته باشد.

فرمانده سپاه رضوانشهر گفت : در قالب این برنامه ها نمایشگاه هایی شامل غرفه های عفاف و حجاب ، ایستگاه ورزش و سلامت ، غذاهای سنتی ، هنرهای تجسمی و صنایع دستی ،  سبک زندگی اسلامی و مرکز مشاوره دینی عرضه محصولات فرهنگی و کتاب در دو طرح سالمسازی دایر است.
وی ادامه داد : از سایر برنامه های فرهنگی سپاه در ساحل میتوان به برگزاری جشنواره بادبادک ها ، پخش موسیقی های سنتی اشاره نمود.

وی در پایان گفت : این طرح برای پنجمین سال پیاپی در شهرستان اجرا خواهد شد و لازم به ذکر است اجرای برنامه های فرهنگی در ۴ سال گذشته دارای رتبه ممتاز را در سطح استان های ساحلی کسب نموده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir