امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۳۱/ ۰۴/ ۱۳۹۵

این حرکت از سه استان ساحلی کشور با ۱۴ ایستگاه برای توقف برنامه ریزی ، که از این تعداد پنج ایستگاه در استان گیلان ، شش ایستگاه در استان مازندران و سه ایستگاه در استان گلستان پیش بینی و در نظر گرفته شده .

به گزارش خبرنار پایگاه خبری رضوان خبر ، احمد شعبانی جوان ۳۱ ساله از استان تهران با سابقه ورزش در رشته شنا ، رکورد دار ۱۳ ساعت شنای بدونه توقف به طول ۲۸ کلیومتر در آبهای آزاد جهان ، چندی پیش شنا به طول ۱۳۰۰ کیلومتر ابهای آزاد جهان در دریای خزر با هدف جهانی شدن و ثبت رکورد در گینس از ساحل شهر بندری آستارا با شعار حمایت از کودکان کار و خیابان استارت خود را آغاز کرد.
شعبانی ضمن استقبال خوبی که از سوی پرسنل تربیت بدنی شهرستان رضوانشهر قرار گرفت در پاسخ به خبرنگار اعزامی گفت: این رکورد تا قبل از این به طول ۴۳۲ کیلومتر در دست کشور ایرلند بود. که به امید خدا با ثبت ۱۳۰۰ کیلومتر یعنی سه برابر رکورد شناگر ایرلندی ، افتخار رکورد این بخش از شنا در آبهای آزاد برای سالها مطعلق به کشور ایران خواهد شد.

وی ادامه داد: این حرکت از سه استان ساحلی کشور با ۱۴ ایستگاه برای توقف برنامه ریزی ، که از این تعداد پنج ایستگاه در استان گیلان ، شش ایستگاه در استان مازندران و سه ایستگاه در استان گلستان پیش بینی و در نظر گرفته شده است .
احمد شعبانی در این گفتگو ساحل رضوانشهر را سومین ایستگاه در سواحل استان گیلان برشمرد وی خطاب به مسئولین مربوط گفت : با پشتیبانی از این ورزش و نیز شعار حمایت از کودکان کار و خیابان از سوی کارشناسان ، هر چه سریعترو بهتر شاهد حرکتهای خوب در این بخش از ورزش شنا و ریشکن شدن معضل کودکان کار در خیابانها باشیم.
خبرنگار : لیلا خالقی

رضوان خبر

03

04

دیدگاه ها

یک پاسخ به “رکورد ۱۳۰۰ کیلومتر شنا در آبهای آزاد جهان از سواحل گیلان آغاز شد”

  1. محمد اسماعیلی گفت:

    سلام
    با کمی تحقیق متوجه میشوید که رکورد آبهای آزاد در اختیار هموطنمان دکتر محمدحسین کبادی میباشد با ۱۰۵۰کیلومتر در ۸۵ روز. و تلاش این فرد در دریای خزر ارتباط با آب آزاد ندارد.

    (۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir