امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
تاریخ انتشار:۰۳/ ۰۵/ ۱۳۹۵
رئیس اداره جهاد کشاورزی رضوانشهر خبر داد:

جلال ملا جعفری گفت : در سال زراعی جدید ۴۵ نفر از کشاورزان جهت خرید انواع ماشین آلات سبک وسنگین کشاورزی جهت دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده اند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر جلال ملا جعفری در گفتگو با خبرنگار پایگاه رضوان خبر اظهار نمود : رضوانشهر با ۱۰ هزار اراضی شالیکاری ۸۵۵۰ هکتار کشت به صورت مکانیزه بوده است که در سطح استان بی نظیر می باشد.

جلال ملا جعفری ادامه داد : در حال حاظر ۶۵ درصد از شالیزارهای شهرستان رضوانشهر به خوشه نشسته اند و  وضعیت سبز محصولات برنج در وضعیت مطلوب می باشد.

وی ادامه داد : در کشت زراعی امسال در کل استان گیلان تنش کم آبی و بی آبی نداشته ایم و در راستای تولید مضاعف و مبارزه با کم آبی در این راستا نسبت به بازسازی و تعمیر اساسی ۶ حلقه چاه عمیق ، بازسازی و نوسازی ایستگاه های پمپاژ  آب شده است .

ملا جعفری افزود : در مناطقی که احساس می شد که کم آبی رخ خواهد داد ۱۹ دستگاه موتور پمپ به صورت امانی بین کشاورزان توضیع شده است.

مدیر جهاد کشاورزی رضوانشهر عنوان نمود : در سال زراعی جدید  ۴۵ نفر از کشاورزان جهت خرید انواع ماشین آلات سبک وسنگین کشاورزی جهت دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده اند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir