امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۵/ ۱۳۹۵
در آستانه فرا رسیدن دهه کرامت:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رضوانشهر:راه اندازی این ستاد ابتکار خوبی بود، اما تا زمانی که اعتباری برای اجرایی شدن مصوبات این ستاد اختصاص پیدا نکند، با مشکلات زیادی مواجه می شویم.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ،حجت الاسلام نادر یوسفی مطلق در این جلسه اظهار نمود : راه اندازی این ستاد ابتکار خوبی بود، اما تا زمانی که اعتباری برای اجرایی شدن مصوبات این ستاد اختصاص پیدا نکند، با مشکلات زیادی مواجه می شویم.
وی با اشاره به وظیفه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی افزود: فرصت های ارزشمندی در مناسبت های مذهبی وجود دارد که استفاده مناسب و بجا از این مجالس و محافل ، می تواند اثر بخش تر و هم مفید تر باشد.
حجت الاسلام یوسفی مطلق با اشاره به در پیش بودن دو مناسبت مهم سالروز شهادت امام جعفرصادق علیه السلام و دهه کرامت بیان کرد: برنامه ریزی خوبی برای این ایام درسطح شهرستان شده و با توجه به وجود مجتمع فرهنگی آستان مقدس قم در این منطقه ، شاهد برنامه های خوبی طی این ایام خواهیم بود.
در ادامه این جلسه، مدیر مجتمع فرهنگی – تربیتی آستان مقدس قم نیز طی گزارشی از روند اجرایی برنامه های فرهنگی در این مرکز که متعلق به حرم مطهر کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه است، گفت: در ایام ماه مبارک رمضان بیش از یکصد نفر از نوجوانان و جوانان در کلاس های قرآنی و حلقه های معرفت این مجتمع شرکت کردند.
مهرعلی گواهی با بیان این مطلب که مجتمع فرهنگی تربیتی حضرت معصومه در این مناطق بعنوان کانون وحدت تشیع و تسنن می باشد، افزود: با حمایت و پشتیبانی تولیت و مدیران آستان مقدس قم، در طول سال این مرکز فعال و پویا می باشد و همواره پاسخگوی مخاطبان است.
گواهی با اشاره به در پیش بودن دهه کرامت سالروز میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه و امام رضا علیه السلام گفت: اول ذیقعده منور است به فروغ تابناک حضرت فاطمه معصومه و به همین مناسبت سفیران آن حضرت که حامل پرچم متبرک آن بارگاه ملکوتی می باشند، وارد استان گیلان می شوند.
وی افزود: در اولین روز از دهه کرامت شاهد برپایی مراسم جشن میلاد حضرت معصومه در مکان مجتمع فرهنگی تربیتی آستان مقدس قم واقع در پره سر رضوانشهر خواهیم بود که بزرگترین اجتماع مردمی در این دهه در سطح استان گیلان در این مکان بوقوع خواهد پیوست.
همچنین مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه رضوانشهر در این نشست گفت: اعضای تشکیل دهنده این ستاد کسانی هستند که می توانند در آسیب زدایی از مراسمات فرهنگی نقش بسزایی داشته باشند.
مرتضی محمدی افزود: رهنمودهای مقام معظم رهبری باید سرلوحه همه کارهای فرهنگی قرار گیرد و جلوی آسیب های احتمالی نیز باید در حین کار گرفته شود.
وی همچنین بیان کرد: در سالروز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام شاهد تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام در پره سر خواهیم بود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir