امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۰۸/ ۰۵/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر ؛

حجت الاسلام و المسلمین هادی حبیبی:از ۲۳ کیلومتر نوار ساحلی رضوانشهر بخش زیادی در دست دانشگاهها و سایر دستگاه های دولتی است که قابل استفاده برای عموم مردم نمی باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر , حجت الاسلام و المسلمین هادی حبیبی در خطبه های نماز جمعه رضوانشهر اظهار نمود : در دهه کرامت اگر به سیره زندگی امام رضا (ع) پرداخته شود خوب است و اگر تمامی مساجد شهرستان در حد توان خود مراسم بگیرند بسیار برگزیده و تاثیر گذار می باشد.

امام جمعه رضوانشهر گفت: خانواده ها فقط به بحث اقتصادی دختران خود رسیدگی نکنند , بحث حجاب و عفاف و پوشش دختران این جامعه از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد , والدین نباید بگذارند فرزندانشان با هرنوع پوششی که دوست دارند در اجتماع ظاهر شوند , این عمل هم کار نیروی انتظامی را سخت می کند و هم بنیان خانواده را سست ودر نهایت از بین خواهد برد.

وی ادامه داد: این که تا حدی لباس مناسب در جامعه وجود ندارد قابل قبول است ولی نباید صورت مسئله را پاک کرد .

حبیبی همچنین افزود : درسی که از انقلاب مشروطه باید گرفت این است که باید مواظب باشیم که انقلاب اسلامی از مسیر اصلی خود خارج نشود , باید بصیرت دینی را از طریق نخبگان جوان در جامعه گسترش دهیم .

خطیب جمعه رضوانشهر گفت : از نظر قرآن بی حجابی جرم است .مهمترین وظیفه مردم در جامعه امربه معروف ونهی از منکر است .

هادی حبیبی با بیان این پرسش که , ۲۳ کیلومتر ساحل دریا در رضوانشهر داریم یا نداریم؟ افزود : از ۲۳ کیلومتر نوار ساحلی رضوانشهر بخش زیادی در دست دانشگاهها و سایر دستگاه های دولتی است که قابل استفاده برای عموم مردم نمی باشد و مکان های تفریحی برای افرادی خاص می باشد و بقیه نیز به گونه ای محصور شده است که باز هم برای مردم قابل استفاده نیست و مردم رضوانشهر و گردشگران هیچگونه بهره ای از دریا نمیبرند , مسئولین ذی ربط باید بجای پاک کردن صورت مسئله یک راه حل مناسب پیدا کنند و مشکلات را برطرف نمایند تا بصورت درست از ساحل استفاده شود.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir