امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۱۱/ ۰۵/ ۱۳۹۵
دسته خبری: سیاسی, گیلان
با حضور فرماندار ماسال و جمعی از فعالین سیاسی حامی دولت یازدهم؛

قاسم نژاد با اشاره به گشایش های برجام برای کشور، گفت: افزایش سرمایه گذاری خارجی و پذیرفتن حق هسته ای ایران از نتایج برجام است. حتی به نزدیک ترین هم پیمانان آمریکا مانند شاه نیز حق غنی سازی در داخل کشور داده نشد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از ماسال نیوز ، در این نشست که بخشداران ماسال و شاندرمن و جمعی از فعالین سیاسی حامی دولت حضور داشتند، محمود قاسم نژاد با اشاره به مشکلات موجود در کشور قبل از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید گفت: باید شرایط بحرانی اقتصادی در آغاز به کار دولت و گشایش های صورت گرفته برای مردم تبیین شود. اقدامات زیربنایی دولت و گشایش های ناشی از توافقنامه ی هسته ای باید از سوی رسانه های منصف برای مردم تشریح شود.

نشست انتخاباتی فرماندار 4

از ذخیره استراتژیک گندم کشور تنها چند روز باقی مانده بود

فرماندار ماسال، ضمن استقبال از انتقادات همه ی تشکل ها و مخالفین دولت، اظهار داشت: در شرایطی دولت تدبیر و امید، زمام امور را در دست گرفت که ذخیره ی استراتژیک  گندم در کشور به چند روز  کاهش یافته بود، دانشجویان خارج از کشور برای دریافت  و انتقال پول از خانواده های خود با مشکل مواجه بودند و دولت برای پرداخت حقوق کارکنان خویش با مشکلات جدی مواجه بود.

نشست انتخاباتی فرماندار 3

وی با اشاره به گشایش های برجام برای کشور، گفت:  افزایش سرمایه گذاری خارجی و پذیرفتن حق هسته ای ایران از نتایج برجام است. قرار نبود برجام یک شبه همه ی مشکلات به وجود آمده در چندین و چند سال را حل نماید. حتی به نزدیک ترین هم پیمانان آمریکا  مانند شاه نیز حق غنی سازی در داخل کشور داده نشد. در صورت خلف وعده ی طرف مقابل طی یک ماه و نیم می توانیم به شرایط قبل از برجام برگردیم.

نشست انتخاباتی فرماندار

گشایش های برجام برای مردم ماسال

فرماندار ماسال اثرات برجام در شهرستان را برشمرده و گفت: در شهرستان کوچکی مانند ماسال در همین هفته گذشته، با دو گروه سرمایه گذار اروپایی مذاکراتی را در جهت احداث نیروگاه زباله سوز و سرمایه گذاری در پروژه های گردشگری داشته ایم. در سفر اخیر استاندار به شهرستان ماسال، ۳ پروژه ی میدان و یادمان خلبان شهید فرزانه ، یک مجتمع تولید مواد اولیه ی صنعت لوله سازی و کابل سازی و یک مجتمع تفریحی اقامتی به بهره برداری رسیده است.

قاسم نژاد «کاهش هزینه های درمانی» و «توسعه ی زیرساخت های کشور» را از جمله خدمات چشمگیر عمرانی دولت دانسته و گفت: وجود برخی از سیاهنمایی های رسانه ای در مواجهه با عملکرد دولت، بی انصافانه و غیر عقلانی است.

نشست انتخاباتی فرماندار 2

جلسه ای که از شورای برنامه ریزی و توسعه ی استان هم مهم تر است

گفتنی است استاندار گیلان شنبه دوم مرداد ماه جاری از فرمانداران و مدیران دستگاه ها خواست جلسات خود را در خارج از ساعات اداری برگزار کنند. وی با تاکید بر لزوم تشکیل تمامی جلسات توسط فرمانداران و مدیران دستگاه‌های ستادی و اجرایی استان پس از ساعت ۲ عصر  گفته بود: تنها جلسه‌ای که باتوجه به جایگاه ویژه و اهمیت آن می‌تواند در ساعات صبح تشکیل شود، شورای برنامه‌ریزی و توسعه ی استان است.

با توجه به تعیین ۲۹ اردیبهشت ۹۶ به عنوان زمان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان، این جلسه را بصورت ضمنی می توان آغازی بر فعالیت های انتخاباتی در شهرستان ماسال دانست.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir