امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۱۲/ ۰۵/ ۱۳۹۵

امام جمعه موقت رشت : شهدای گمنام آمده اند تا در جامعه روشنگری کنند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان  خبر ، مراسم سومین شب خاکسپاری شهدای گمنام پره سر با حضور خانواده های معظم شهدا ، مردم و مسئولین در مصلای امام خمینی (ره) بخش پره سر برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین پوررضا اظهار نمود : شهدای گمنام آمده اند تا در جامعه روشنگری کنند و جلوی اقتصاد ناسالم را بگیرند و بعنوان مجاهد با خداوند عهد و پیمان بستند تا در مسیر الهی بمانند.

وی ادامه داد : شهدای گمنام شاید پیش ما گمنام باشند ولی روز رسیدگی به حساب معلوم می شود که دارای چه درجه و جایگاه با عظمتی هستند.

مدیر امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها  افزود : دشمن امروز ضمن درک این پیام برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی، به هر اقدامی دست می زند.

امروز بیش از ۸۵ درصد از رسانه های دنیا در اختیار و تحت نفوذ یهودیان است که دشمنان قسم خورده اسلام هستند و هدفشان نابودی دین مبین اسلام می باشد.
وی گفت: دشمنان ما برای رسیدن به اهدافشان حتی از هر حیوانی درنده تر می باشند و ما نباید فریب آمریکا را بخوریم، بمب اتم را خودشان دارند و دیگران را متهم و محکوم به داشتن سلاح های کشتار جمعی می کنند.

امام جمعه موقت رشت  در پایان افزود : مزار شهدای گمنام ما در پارک ها باید بعنوان مراکز فرهنگی قرار گیرد و اجازه ندهیم افراد مسئله دار، پارک ها را تحت اشغال فعالیت های نا متعارف خودشان در بیاورند.

انتهای پیام/

01

02

03

04

05

07

08

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir