امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
تاریخ انتشار:۲۱/ ۰۳/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع‌دستی و گردشگری گیلان از تصمیم‌گیری برای صدور مجوز فعالیت واحدهای پذیرایی این استان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش رضوان خبر به نقل از فارس ، حمیدرضا آذرپور  در نشست تصمیم‌گیری برای صدور مجوز فعالیت واحدهای پذیرایی گیلان اظهار کرد: جلسات تصمیم‌گیری در زمینه بازگشایی واحدهای پذیرایی بین‌راهی و رستوران‌های تاسیسات اقامتی زیرپوشش میراث فرهنگی استان برگزار می‌شود.

وی نحوه برخورد قاطعانه با مالکان اماکن اقامتی استیجاری و خصوصی را از موضوعات مهم در جلسات مذکور عنوان کرد و گفت: این جلسات در پنج محور اصلی استان و در مدت پنج روز با حضور مسئولان و کارشناسان مربوطه برگزار می‌شود.

معاون گردشگری مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان برگزاری جلسات تصمیم‌گیری مذکور را در آستانه‌اشرفیه، سیاهکل، لاهیجان، لنگرود، املش و رودسر، رضوانشهر، تالش، آستارا، فومن، صومعه‌سرا، شفت، ماسال، انزلی، رشت و رودبار اعلام کرد.

وی در ادامه برگزاری نخستین کارگاه تخصصی یک‌روزه میراث هنری در ماسوله را از جمله اقدام‌ها عنوان کرد و یادآور شد: کارگاه تخصصی میراث هنری با حضور اساتید دانشگاه، دانشجویان، راهنمایان و فراگیران دوره راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی و مدیران فنی در شهرک تاریخی ماسوله برگزار می‌شود.

آذرپور خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری کارگاه تخصصی مذکور آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان، راهنمایان و مدیران فنی با میراث هنری کشور و استان بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir