امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۵/ ۰۵/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه پره سر؛

امام جمعه رضوانشهر گفت : قصد خراب کردن چهره دولت را نداریم ولی وضعیت ومیشت مردم خراب است و ما دشمن شما نیستیم لطفا حرف گوش کنید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه پره سر با توجه به دیدار رهبر با مردم اظهار نمود : ۶ ماه از برجام گذشته است ولی هیچ تاثیر ملموسی در زندگی مردم نداشته ، برجام برای برداشتن تحریم بود که برداشته نشد .

امام جمعه پره سر افزود : آمریکایی ها با بد عهدی و خلف وعده و خباثت ثابت کردند که قابل اعتماد نیستند و عقل و منطق می گوید انسان عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود.

وی ادامه داد : دولت تا حالا به هر دلیلی مذاکره با آمریکا را در چارچوب مباحث هسته ای دنبال می کرد بعد از بیانات رهبر معظم انقلاب و رسیدن دولت به این نتیجه که نمی شود به دشمن اعتماد کرد و باید به داخل تکیه کرد وقت آن است که این راه پرخطر و غیر قابل اعتماد را تعقیب نکرده و از دشمن قطع امید کند.

امام جمعه پره سر گفت : در مسائل خارجی و هسته ای باید از راه اقتدار وارد شوید تا دشمن به دنبال شما بدود ، اقتدار ایران نباید زیر سوال برود.

مهدی نژاد خطاب به رئیس جمهور گفت : به فکر مردم باشید و دست از وزیران پیروپتال ها بردارید وزیر ۷۰ ساله به درد دولت نمی خورد.

وی افزود : قصد خراب کردن دولت را نداریم ولی وضعیت ومیشت مردم خراب است و ما دشمن شما نیستیم لطفا حرف گوش کنید.

امام جمعه پره سر با توجه به صحبت های نوبخت که صفدر حسینی را ذخیره نظام و امانت دار بزرگ کشور معرفی کردند، گفت :

جانباز شهید رجب محمد زاده که دیروز به لقاء الله پیوست و امثال او ذخیره نظام و انقلاب هستند نه صفدر حسینی .

امام جمعه پره سر از دست اندرکاران مراسم تشییع و تدفین پیکر دو شهید گمنام از شهدای دفاع مقدس که با کار شبانه روزی و زحمات نفس گیر زمینه تدفین شهدای عزیز را در پره سر فراهم نمودند تقدیر تشکر به عمل آورد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir