امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۵/ ۰۵/ ۱۳۹۵
دسته خبری: اجتماعی, گیلان

شهرداری منطقه ی سه رشت در حالی اقدام به نصب بنر تخریب یک منزل مسکونی در مقابل درب ورودی آن کرده که تمام عوارض مربوط به این ساختمان پرداخت شده است.

به گزارش رضوان خبر به نقل از ۸ دی نیوز ، شهرداری منطقه‌ی سه رشت در اقدامی عجیب و خارق العاده با نصب بنری در مقابل درب ورودی یکی از شهروندان اعلام کرده است این بنا به دلیل عدم پرداخت عوارض و جریمه ی کمیسیون ماده ی صد تخریب می شود.

این بنر بزرگ در حالی در این محل نصب شده است که به براساس اسناد ارایه شده توسط مالک ساختمان، تمام عوارض ملک تا پایان سال ۹۴ و جریمه ی کمیسیون ماده صد پرداخت شده است.

مالک این ساختمان در گفتگو با خبرنگار ۸دی اظهار داشت: شهرداری با این کار با آبروی خانواده ی ما بازی کرده است و این اقدام آنها در حالی صورت گرفته است که عوارض را از دستگاه پوز (POS) داخل مجموعه شهرداری پرداخت کرده ایم.

مالک این ساختمان مدعی است که این اقدام شهرداری ناشی از یک عمل غرض ورزانه است که در نتیجه‌ی اعتراض وی به استقرار بازارچه‌ی میوه در محل مسکونی و قبل از آن در اعتراض به استقرار کارگاه امانی حاصل شده است و شهرداری نباید این مسائل را در امور مربوط به برخورد با شهروندان دخیل کند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir