امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۲۰/ ۰۵/ ۱۳۹۵

سومین دوره مسابقات والیبال جام شهدای دهستان حوریان دیناچال در زمین ورزشی شهدای این روستا با برتری تیم بانک ملت پره سر پایان یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر , سومین دوره مسابقات والیبال جام شهدای دهستان حوریان با حضور ۵ تیم در قالب تیم های ۶ نفره به همت شورای اسلامی و دهیاری دیناچال برگزار گردید.

تیم های شرکت کننده در این مسابقات از حوزه بسیج پره سر , پایگاه دیناچال و اسالم بوده که تیم بانک ملت پره سر به سرپرستی پژمان روحانی موفق به کسب مقام اول و شهدای حوریان به سرپرستی عبدالله ملکی مقام دوم رو کسب نمودند.

این مسابقات که با نظارت هیئت ورزشی دیناچال به سرپرستی نادر پیمایی و غلامرضا پایدار در قالب بیست بازی رقابتی برگزار گردید که به طور جمع ۳۷ نفر اعم از بازیکنان و سرپرستان تیم و هیئت نظارت ورزشی برگزار شد.

در پایان مسابقات مبلغ ۶۰۰ هزار تومان به تیم اول ۵۰۰ هزار تومان به تیم دوم از سوی دهیاری و شورای اسلامی از منابع داخلی و درآمد حاصله ورودی تیم های شرکت کننده پرداخت گردید.

نادر پیمایی عضو شورای ورزشی دیناچال با توجه به برگزاری هر ساله این مسابقات در این روستا از عدم حمایت مسئولین محترم غیر از دهیاری و شورای اسلامی دیناچال گلایه مند بوده و ابراز نارضایتی نمود .

غلامرضا پایدار مسئول شورای ورزشی دهستان دیناچال نیز در همین رابطه گفت : با توجه به اجرای مسابقات و رقابتهای ورزشی در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و رشد و تعالی و ایجاد فضای سالم در سطح روستا و جامعه هر ساله اقدام به برگزاری مسابقات نموده اما هیچ گونه امکانات ورزشی از جمله نداشتن یک زمین ورزشی مناسب و تجهیز آن به امکانات قابل استفاده در این روستا شاهد نبوده ایم .

پژمان روحانی سرپرست و حامی تیم بانک ملت پره سر که توانست این تیم را به مقام اول برساند نیز در گفتگویی در همین رابطه اظهار داشت : ورزش از واجبات سلامت و نشاط امروز جامعه بوده و وظیفه هر فردی است تا در حد توان در این راستا فعالیت نماید.

روحانی که از فعالین و حامیان به نام بخش پره سر و شهرستان رضوانشهر می باشد حمایت از تیم های ورزشی فوتبال , والیبال و رزمی کاران را تاکنون برعهده داشته که توانسته اند مقام های قهرمانی را در مسابقات گوناگون کسب نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir