امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۲۰/ ۰۵/ ۱۳۹۵
امام جمعه رضوانشهر:

هادی حبیبی گفت : مسئولین را باید نقد کرد و نقد باید منصفانه باشد و مسئولین عاقل از نقد منصفانه استقبال خواهند کرد , نقد باعث پیشرفت خواهد بود .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ؛ حجت الاسلام و المسلمین حبیبی در این نشست کار خبرنگاران را یک کار طاقت فرسا برشمارد و گفت : خبرنگاران باید به گونه ای رفتار کنند که موجب آرامش جامعه گردد.

وی افزود : ائمه جمعه نیز به نوعی با خبرنگاران همکار بوده و با مشکلات این جامعه آشنا هستند .

حبیبی در ادامه گفت : خبرنگاران در صدد ارسال همیشگی خبر هستند باید روی خبر کار کنند و تفاوت ها و تخصص ها را در انعکاس خبر چه از نظر انتقادی و چه خواسته مردم مورد توجه قرار دهند.

وی ادبیات را در نوشتار و گفتار خبرنگار بسیار مهم دانست وا فزود: در بحث فرهنگ سازی ائمه جمعه و خبرنگاران همگام بوده و باید علاوه بر حوزه  فرهنگ در حوزه عمران و آبادانی نیز فعالیت نمایند.

امام جمعه رضوانشهر گفت: تقویت بنیان خانواده و فرهنگ سازی تشکیل خانواده و ازدواج را جزء عنواین بسیار مهم امورات اجرایی خبرنگاری دانست .

وی  روشن گری را نیز یکی از وظایف مهم خبرنگاران دانست و گفت : باید خبرنگاران آشنا به فوت و فن خبرنگاری بوده و اخلاق حرفه ای را رعایت کنند.

هادی حبیبی گفت : مسئولین را باید نقد کرد و نقد باید منصفانه باشد و مسئولین عاقل از نقد منصفانه استقبال خواهند کرد , نقد باعث پیشرفت خواهد بود .

وی بیان حقیقت را از وظایف خبرنگارن عنوان داشت و گفت : مطالبات به حق شهروندان باید از طریق خبرنگاران منعکس شود.

01

02

03

04

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir