امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۵/ ۰۵/ ۱۳۹۵

یک واحد مسکونی در پره سر طعمه حریق شد که با تلاش دوساعته نیروهای امدادی آتش نشانی اطفاء گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، عصر روز گذشته حوالی ساعت ۱۳:۱۵ دقیقه با به صدا در آمدن تلفن امداد آتش نشانی شهرداری شهر پره سر خبر دلخراش آتش سوزی یک واحد مسکونی در خیابان شهید شکوری روبروی مسجد و سگه محله پره سر داده شد.
به گفته شاهدان عینی و ناظران بر حادثه ، حریق در بهار خواب یک ساختمان ۴ طبقه عمارت سعدی واقع در کوچه شهید شکوری متعلق به یکی از کارمندان خود شهرداری شهر پره سر داراب پور زاهدی بوده است.

به گفته ی یکی از مهار کنندگان آتش : بلافاصله با شنیدن این اتفاق بدون درنگ و بدونه هماهنگی بلافاصله با حضور چند تن از خدمات شهری در محل حاضر شدیم آتش از پشت بام بهار خواب آپارتمان زبانه گرفته بود و دود سیاهی به آسمان میرفت حریق واقعا زیاد بود بلافاصله بعد از حاصل نمودن اطمینان از سلامت یکایک ساکنین ساختمان در حال حریق برای مهار آتش اقدامات آغاز شد، خوشبختانه با کمک های فوری آتش نشانی های شهرهای همجوار رضوانشهر و اسالم این امداد نزدیک به دوساعت بطول انجامید.
شاهد عینی این حریق اذعان نمود: در حین عملیات امداد و مهار آتش نیمی از موهای سرم سوخته با کمک اهالی و زور شلنگ پس از دو دقیقه با کپسول اکسیژن وارد عمل شده شد و با کمک سایرین ۸۰ درصد حریق مهار شد به علت دود زدگی با تنگی نفس و کمبود اکسیژن مواجع شدم اما با یاری خدا و تلاش دوستانی چون محسن طاهری ، علی پورحیدری ، اقبال فقیری . داریوش رضایی . محمد شفقتی و شهرام حیدری ، آتش بدون هیچ گونه خسارت جانی بطور کامل مهار شد ولی با کمال تاسف باید متذکر شد این واحد ساختمانی بطور کامل از بین رفت و حالا در این اوضاع بد اقتصادی این شهروند پره سری ما بدونه سرپنا با تمام بدیهی های در پیشرور باید چگونه از پس این روزگار بر آید خدا آگاه خواهد بود.

انتهای پیام/

آتش سوزی پره سر

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir