امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۲۶/ ۰۵/ ۱۳۹۵
المپیک ریو 2016؛

برنامه روز چهاردهم مسابقات المپیک ریو مشخص شد و نمایندگان کشورها در رشته های مختلف به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛

برنامه کاروان ایران در این روز به شرح زیر است:

فردا از حدود ساعت ۱۸، امید نوروزی در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های وزن ۶۶ کیلوگرم به مصاف ریواس اسپینوزا از ونزوئلا می رود.

از حدود ساعت ۱۸:۱۵ هم قاسم رضایی در مرحله یک هشتم نهایی وزن ۹۸ کیلوگرم، با پرز مورا از ونزوئلا رو به رو خواهد شد.

آخرین نماینده ایران در روز چهاردهم المپیک ریو نیز مانند دو ورزشکار قبلی، امید مسلم مدال طلاست.

بهداد سلیمی، قوی ترین مرد جهان و دارنده مدال طلای المپیک لندن، از ساعت ۲:۳۰ بامداد چهارشنبه برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در وزن به اضافه ۱۰۵ کیلوگرم به روی تخته خواهد رفت.
سایر رشته ها:

ژیمناستیک

فینال و اهدای مدال پارالل هم سطح مردان ساعت ۱۴ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران

فینال و اهدای مدال بارفیکس مردان ساعت ۱۵:۳۴ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۰۴ به وقت ایران

فینال و اهدای مدال حرکات زمینی بانوان ساعت ۱۴:۴۷ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۱۷ به وقت ایران

دو و میدانی

بخش بانوان در ماده ۵۰۰ متر به همراه اهدا مدال ساعت ۹:۳۰ تا ۹:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ تا ۱۷:۲۵ به وقت ایران

ماده پرش با نیزه بانوان ساعت ۹:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۵ صبح  به وقت ایران

بانوان در ماده ۱۰۰ متر با مانع ساعت ۱۱:۰۵ و ۱۱:۳۷ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۵ و ۱۹:۰۷ به وقت ایران

فینال و اهدای مدال پرتاب دیسک بانوان ساعت ۱۱:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۵۰ به وقت ایران

بخش بانوان ماده پرتاب نیزه ساعت ۳:۵۵ صبح به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۰ و ۱۸:۲۵ به وقت ایران

بخش بانوان ماده پرش ارتفاع ساعت ۲۱:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۴:۳۵ صبح به وقت ایران

مرحله نیمه نهایی ماده ۴۰۰ متر بانوان ساعت ۲۱:۱۰ تا ۲۱:۲۶ به وقت برزیل و ساعت ۴:۴۰ تا ۴:۵۶ صبح  به وقت ایران

فینال و اهدای مدال بخش مردان ماده پرش سه گام ساعت ۹:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۲۰ به وقت ایران

بخش مردان ماده ۱۵۰۰ متر ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۰:۴۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۸ تا ۱۸:۱۸ به وقت ایران

بخش مردان ماده ۲۰۰ متر ساعت ۱۱:۵۸ تا ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۲۸ تا ۲۰ به وقت تهران

فینال و اهدای مدال مردان ماده پرش ارتفاع ساعت ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۴ صبح به وقت ایران

مرحله نیمه نهایی بخش مردان ماده ۱۱۰ متر با مانع ساعت ۲۰:۴۰ تا ۲۰:۵۶ به وقت برزیل و ساعت ۴:۱۰ تا ۴:۲۶ به وقت ایران

بسکتبال

بخش مردان

استرالیا و صربستان ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

اسپانیا و ترکیه ساعت ۱۴:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲ به وقت ایران

آمریکا و ژاپن ساعت ۱۸:۴۵ به وقت برزیل و ۲:۱۵ بامداد  به وقت ایران

فرانسه و کانادا ساعت ۲۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۵:۴۵ صبح به وقت ایران

بوکس

بخش مردان

وزن ۵۶ کیلوگرم

ایرلند و روسیه ساعت ۱۱:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹ به وقت ایران

مغولستان و آمریکا ساعت ۱۱:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۵ به وقت ایران

چین و کوبا ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱ بامداد به وقت ایران

آرژانتین و ازبکستان ساعت ۱۷:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۱۵ بامداد به وقت ایران

وزن ۶۰ کیلوگرم

فینال و اهدای مدال برزیل و فرانسه ساعت ۱۹:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۴۵ بامداد به وقت ایران

وزن ۶۴ کیلو گرم

روسیه و چین ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران

ازبکستان و آمریکا ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران

آلمان و ترکیه ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران

آذربایجان و کوبا ساعت ۱۸:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۴۵ بامداد به وقت ایران

وزن ۸۱ کیلو گرم

اهدای مدال و فینال کوبا و فرانسه ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران

انگلیس و قزاقستان ساعت ۱۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲ بامداد به وقت ایران

وزن ۹۱ کیلو گرم

فرانسه و اردن ساعت ۱۲:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۱۵ به وقت ایران

کوبا و کرواسی ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران

انگلیس و ازبکستان ساعت ۱۸:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۱۵ بامداد به وقت ایران

قزاقستان و نیجریه ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد  به وقت ایران

بخش بانوان

وزن ۵۱ کیلوگرم

انگلیس ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

چین ساعت ۱۱:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۴۵ به وقت ایران

تایلند ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران

قزاقستان ساعت ۱۷:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۴۵ دقیقه بامداد به وقت ایران

قایقرانی کانو

بخش مردان ماده ۱۰۰۰ متر کانو انفرادی  ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

اهدای مدال بخش مردان ماده ۱۰۰۰ متر کانو انفرادی  ۹:۰۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۸ به وقت ایران

فینال کایاک انفرادی ۱۰۰۰ متر انفرادی  مردان ساعت ۱۰:۰۴ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۴ به وقت ایران

اهدای مدال کایاک  انفرادی مردان ساعت ۱۰:۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۲ به وقت ایران

فینال کایاک دو نفره ۵۰۰ متر بانوان ساعت ۹:۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۱۶ به وقت ایران

اهدای مدال کایاک دو نفره ۵۰۰ متر بانوان ساعت ۹:۲۳ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۲۳ به وقت ایران

کایاک انفرادی ۲۰۰ متر بانوان ساعت ۹:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۰ به وقت ایران

اهدای مدال کایاک انفرادی ۲۰۰ متر بانوان ساعت ۹:۴۷ به وقت برزیل  و ساعت ۱۷:۱۷ به وقت ایران

دو چرخه سواری

بخش سرعت  بانوان ساعت ۱۰ و ۱۱:۴۶  به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۱۶ به وقت ایران

تایم تریل بانوان ساعت ۱۰:۵۷ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۲۷ به وقت ایران

مرحله نیمه نهایی سرعت بانوان ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران

اومنیوم بانوان ساعت ۱۶:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۴۰ به وقت ایران

اهدای مدال ماده اومنیوم بانوان  ساعت ۱۷:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۳۵ دقیقه بامداد به وقت ایران

اهدای مدال و فینال سرعت بانوان ساعت ۱۷:۴۴ به وقت برزیل و ساعت ۱:۱۶ بامداد به وقت ایران

گروه مردان ساعت ۱۰:۱۸ تا ۱۱:۴۰ و ۱۶:۴۶ تا ۱۶:۵۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۸ تا ۱۹:۱۰ و ۱۶ دقیقه تا ۲۴ دقیقه بامداد  به وقت ایران

مرحله فینال مردان ساعت ۱۸:۱۴ به وقت برزیل و ساعت ۱:۴۵  بامداد به وقت ایران

اهدای مدال مردان ساعت ۱۸:۲۰ به وقت برزیل و ۱:۵۰ بامداد  به وقت ایران

شنا و شیرجه

مرحله نیمه نهایی  ۳ متر مردان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

فینال و اهدای مدال ۳ متر مردان ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ به وقت ایران

سوارکاری

پرش انفرادی ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

اهدای مدال پرش تیمی ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

فوتبال بانوان

مرحله نیمه نهایی

برزیل و سوئد ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران

آلمان و کانادا ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران

هند‌بال

بخش بانوان

برزیل و هلند  ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

اسپانیا و فرانسه ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران

سوئد و نروژ ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ دقیقه بامداد  به وقت ایران

روسیه و آنگولا ساعت ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۴ بامداد به وقت ایران

هاکی مردان

مرحله نیمه نهایی

بلژیک و هلند اعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران

آلمان و آرژانتین ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ بامداد به وقت ایران

شنا ماراتن

اهدای مدال ۱۰ کیلومتر مردان  ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

قایقرانی بادبانی

گروه مردان اهدای مدال ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران

کلاس ۴۹ گروه مردان ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران

بخش بانوان

کلاس ۴۹ گروه بانوان ساعت ۱۳:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۵ به وقت ایران

اهدای مدال بخش میکش ساعت ۱۴:۰۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۳۵ به وقت ایران

شنا

فینال و اهدای مدال دونفره  ساعت ۱۴ به وقت برزیل و ۲۱:۳۰ به وقت ایران

والیبال بانوان

کره جنوبی و هلند ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

آمریکا و ژاپن ساعت ۱۴ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران

روسیه و صربستان ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران

برزیل و چین ساعت ۲۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۵:۴۵ صبح  به وقت ایران

واتر‌پلو مردان

مونته نگرو و مجارستان ساعت ۱۸به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد  به وقت ایران

یونان و ایتالیا ساعت ۱۲:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۵۰ به وقت ایران

برزیل و کرواسی ساعت ۱۵:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۴۰ به وقت ایران

صربستان و اسپانیا ساعت ۱۶:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۴ بامداد به وقت ایران

وزنه برداری

بخش مردان

در وزن مثبت  ۱۰۵ کیلوگرم ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران

اهدای مدال و فینال وزن مثبت  ۱۰۵ کیلو گرم ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران

تنیس روی میز

اهدای مدال و رده بندی  بانوان ژاپن  و سنگاپور ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

فینال و اهدای مدال  بانوان آلمان و چین  ساعت ۱۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۳ بامدادبه وقت ایران

والیبال ساحلی

مرحله نیمه نهایی

بخش بانوان

آلمان و برزیل ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران

آمریکا و برزیل ساعت ۲۳:۵۹ به وقت برزیل و ساعت ۷:۲۹ صبح به وقت ایران

 

بخش مردان

هلند و برزیل ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران

ایتالیا و روسیه  ساعت ۲۳ به وقت برزیل و ساعت ۶:۳۰ صبح به وقت ایران

بدمینتون

بخش مردان

نیمه نهایی دو نفره چین و مالزی ساعت ۹:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۰ به وقت ایران

نیمه نهایی دو نفره چین و انگلیس ساعت ۱۰:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۰  به وقت ایران

بخش بانوان

نیمه نهایی دو نفره ژاپن و کره جنوبی ساعت ۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶ به وقت ایران

نیمه نهایی دو نفره چین و دانمارک ساعت ۹:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۲۵ به وقت ایران

نیمه نهایی دو نفره اسپانیا و کره جنوبی ساعت ۱۷:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱ بامداد به وقت ایران

نیمه نهایی دو نفره چین و تایلند ساعت ۱۸:۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱:۴۰ بامداد به وقت ایران

نیمه نهایی دو نفره چین و هند ساعت ۱۸:۵۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۲۵ به وقت ایران

نیمه نهایی دو نفره ژاپن و ژاپن ساعت ۱۹:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۳:۰۵ به وقت ایران

بخش میکس

اهدای مدال میکس دو نفره چین و چین ساعت ۲۰:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۳:۵۵ به وقت ایران

کشتی فرنگی

وزن ۶۶ کیلوگرم

روسیه و رومانی ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

کوبا و  آذربایجان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

آلمان و لیتوانی

ژاپن و صربستان

گرجستان و فنلاند

ایران و ونزئولا

کره جنوبی و مجارستان

ارمنستان و مصر

قزاقستان و الجزایر

وزن ۹۸ کیلوگرم

الجزایر و بلغارستان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

بلغارستان و سوئد

مجارستان و اوکراین

ارمنستان و ایتالیا

مصر و رومانی

روسیه و استونی

ترکیه و هند

ایران و ونزئولا

چین و کوبا

گرجستان

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir