امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۲۶/ ۰۵/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر گیلان خبر داد؛

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف بیش از ۱۷ کیلوگرم تریاک، شیشه و هروئین در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبربه نقل از ۸دی، ” احداله احدی” در مصاحبه با خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران عملیات ویژه در بررسی گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت اعضای دو باند قاچاق مواد مخدر، این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه در عملیات اول، ماموران عملیات ویژه با دستگیری ۴ عضو یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر،۱۴ کیلو و۲۰۰ گرم تریاک کشف کردند، افزود: تریاک کشف شده با جاسازی در یکدستگاه خودروی پراید توسط متهمی ۵۰ ساله به شهرستان رشت انتقال یافته بود، که با اقدام به موقع ماموران تمامی اعضای این باند دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان با اشاره به کشف ۳ کیلو و ۱۶۰ گرم شیشه و هروئین در شهرستان لاهیجان و دستگیری  یک متهم ۳۰ ساله، بیان داشت: این قاچاقچی یک کیلو و۲۶۰ گرم هروئین و یک کیلو و ۹۰۰ گرم ماده توهم زای شیشه را در کنسول و سقف یک خودروی جوک جاسازی وارد استان گیلان کرده بود.

احدی در پایان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، اظهار داشت: شماره تلفن ۱۲۸ پلیس مبارزه با مواد مخدر به طور شبانه روزی آماده دریافت اخبار و گزارشات مردم شریف گیلان درحوزه مواد مخدر می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir