امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
تاریخ انتشار:۲۰/ ۰۵/ ۱۳۹۴

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان گفت : گروهی از هنرمندان رشته نمایش با تریلی سیار نمایش کانون پرورش فکری کشور به گیلان سفر می کنند.

به گزارش رضوان خبر ، علی پورحسن مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان در این باره گفت : تریلی سیار نمایش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور از سه شنبه هفته جاری بیستم مرداد وارد استان گیلان می شود.
وی اظهار داشت : هنرمندان تریلی سیار نمایش کانون پرورش فکری کشور برای کودکان و نوجوانان در گروه سنی زیر ۱۲ سال در شهرستان های مختلف گیلان نمایش مترسک خودت باش را اجرا می کنند که به مسئله ترسیدن و تنها خوابیدن می پردازد.
وی بیان کرد : این گروه نمایشی روز پنچشنبه ۲۲ مردادساعت ۳۰: ۲۱ در ساحل تازه آباد رضوانشهر به اجرای نمایش می پردازند.
پور حسن خاطر نشان کرد : این گروه ساعت ۱۱ صبح روز جمعه ۲۳ مرداد در ساحل پاسداران بندرانزلی، ۲۰ عصر همان روز در ساحل مروارید، ۱۱ صبح روز شنبه ۲۴ مرداد در ساحل حاجی بکنده، ۱۸ عصر در پل چوبی کیاشهر، ۱۱ صبح ۲۵ مرداد در ساحل چمخاله لنگرود و ۳۰ : ۱۹ در ساحل شهید انصاری شهرستان لنگرود اجرای نمایش خواهند داشت.
وی تصریح کرد : گروه نمایش سیار کانون کشور به صورت تخصصی در زمینه تولید آثار فرهنگی هنری فعالیت دارند و مشکلات و مسایل جامعه را بر اساس نیاز کودکان بررسی و به صورت نمایش اجرا می کنند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان اظهار داشت : اعضای تریلی نمایش سیار کانون پرورش فکری با هدف ایجاد فضای سالم و با نشاط و امن برای خانواده ها و کودکان در شهرهای مختلف کشور به اجرای نمایش می پردازند.
بر اساس آخرین آمار بیش از ۴۶ هزار کودک و نوجوان در مراکز کانون پرورش فکری گیلان عضو هستند. 

انتهای پیام/

منبع : ایرنا

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir