امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
تاریخ انتشار:۳۱/ ۰۵/ ۱۳۹۵
با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان ؛

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان:آمار تعطیلی کارخانجات در هشت سال گذشته دولت قبل ۷۱ کارخانه بود که متوسط کارگر در آنها بین ۷۰۰ تا ۵۰۰ نفر بوده که از همین کارخانجات در ۳ سال گذشته ۱۴ واحد احیاء شده است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان در جمع بخشداران سه شهرستان  اظهار نمود: سیاست های مربوط به حوزه کاری و آنچه که ما تعقیب میکنیم محتوای جدیدی نیست اما به نوعی در این دولت جدید محسوب می شود و با تأکید بر موارد هشت گانه کاری در حوزه سیاسی و انتخابات به تبیین سیاست های دولت در بخشهای مختلف سیاسی،فرهنگی،اجتماعی و بویژه اقتصادی پرداختند.

پراوزان با اشاره به اینکه  سیاست دولت تدبیر وامید  در موضوع کارخانجات این بود که جایی تعطیل نشود گفت: آمار تعطیلی کارخانجات در هشت سال گذشته دولت قبل  ۷۱ کارخانه بود که متوسط کارگر در آنها بین ۷۰۰ تا ۵۰۰ نفر بوده که از همین کارخانجات در ۳ سال گذشته ۱۴ واحد احیاء شده است.

وی از تدبیر و تلاش فرماندار رضوانشهر و دیگر مسوولین شهرستان و استان پیرامون کارخانه چوکا تشکر نمود و بیان داشت:   نباید مراکز تولیدی در کشور و علی الخصوص  استان تعطیل شود.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری پیرامون بهبود فضای کسب و کار در استان گفت: گیلان در سه سال متوالی در سطح کشور رتبه اول را داشته این نشان از  تلاش مدیران دولت تدبیر وامید در  استان و شهرستانها است.

پراوزان در خصوص تقسیمات کشوری خطاب به بخشداران گفت: در بحث تقسیمات کشوری اختلافات داخل روستاهای شهرستان را باید مدیریت نمائید.

وی اظهار نمود: در موضوع اقوام و مذاهب نگاه روشن بینی را دنبال می نمائیم و خواسته های معقول را حمایت می کنیم اما در برخورد با اقدامات ایزایی و تخریبی نظام با کسی تعارف ندارد.

این مسئول سیاسی استان به موضوع حضور بانوان در عرصه تصمیم گیری و مسوولیت اشاره نمود و گفت: استفاده از حضور بانوان در عرصه های اجرایی و مدیریتی جزء برنامه های دولت است.

راوزان به  بحث هدفمندی یارانه ها اشاره کرد و بیان داشت: دولت قبل اگر درست عمل می کرد باید حداقل دو برابر این مبلغ به مردم نیازمند یارانه می داد اما چشم بسته و با پاک کردن صورت مسئله آمدند به همه آنهایی که در خارج از کشور هم بودند یارانه دادند .

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان همچنین اظهار نمود ما در این دولت به خیلی از احزاب پروانه فعالیت دادیم و معتقدیم در راستای قانون به فعالیت رسمی بپردازند و حمایت و حضور احزاب در مسائل مختلف اجتماعی،اقتصادی و سیاسی اساس کار ماست.

وی در پایان گفت: دولت هنجار شکنی را محکم و مصمم انجام می دهد و بخشداران  باید در این رابطه ملاحظه نداشته باشند و با شجاعت در میدان حضور داشته باشند و از فرماندار شهرستان رضوانشهر به عنوان میزبان و همه اعضاء حاضر در جلسه تشکر نمودند.

انتهای پیام/

فرمانداری رضوانشهر

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir