امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۰۲/ ۰۶/ ۱۳۹۵
در اولین روز از هفته دولت /

در اولین روز از هفته دولت فرماندار در راس هیئتی از مدیران شهرستان رضوانشهر پس از دیدار با امام جعه اهل تشیع شهرستان به دیدار امام جمعه مسجد شرفی پره سر رفت .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ؛ در این دیدار منصور شرفی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت از عملکرد مسئولین ادارات و دولتمردان شهرستان تقدیر و تشکر کرد و آرزوی توفیقات روز افزون و رشد و توسعه امکانات و موقعیت های کاری شهرستان را کرد.

حسنی پور فرماندار شهرستان رضوانشهر در این دیدار ضمن بیان اینکه قوه مجریه وظیفه اعظم و بزرگی را در جمهوری اسلامی ایران دارد گفت : دولت از روزی که روی کار آمده است شعار اعتدال و عدالت را سرلوحه کار خود قرار داده و دولت علارغم تمام مشکلات مالی که دارد تمام تلاش خود را برای اجرای خدمات رسانی داشته است.

وی مردم را ولی نعمت دانست وافزود: در روستاهایی که شهروندان آن زبان گلایه ندارند مسئولین باید در راه توسعه و آبادانی آن روستا زودتر گام بردارند.

حسنی پور گفت: امروز باعث افتخار ما است که در حوزه جلگه مشکل گاز رسانی نداریم .

وی همچنین گفت: هفته دولت برنامه های بسیاری را در دست افتتاح و بهره برداری داریم که اطلاعات و آمار بسیار دقیق و واقعی را برای مردم منعکس داشته ایم و تلاش دولت آقای روحانی هم این بوده که یک فضای ایده آل را تشکیل بدهد.

رئیس شورای تامین شهرستان ایجاد شغل را نیز از دغدغه های دولت و مجموعه کارکنان و مسئولان دولتی شهرستان دانست و با اشاره به کارخانه چوکا گفت: کارخانه چوکا یک کارخانه کشوری می باشد و به موضوعات آن در سطح ملی رسیدگی می شود.

وی افزود : چهل سال از عمر چوکا می گذرد و تصمیم بر این شده است نوسازی آن به روش اروپایی و با هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون یورو انجام شود .

انتهای پیام/

خبرنگار : محمد شکوری

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir