امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۶/ ۱۳۹۵
همزمان با هفته دولت :

فرماندار رضوانشهر گفت : خدمت به مردم وظیفه مسئولین و کارمندان است و باید عملکرد ادارات را که عملکرد نظام است به مردم منعکس نماییم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، در سومین روز از هفته دولت و در راستای اجرای برنامه های هفته دولت از کارکنان نمونه ادارات شهرستان رضوانشهر توسط فرمانداری تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم که در سالن آموزش و پرورش و با حضور مدیران دستگاهای دولتی ، کارمندان نمونه  و فرماندار و امام جمعه شهستان برگزار گردید نمایندگان ادارات و نهادهای دولتی شهرستان نتقدیر شد.

حسنی پور فرماندار رضوانشهر در این مراسم ضمن تبریک روز کارمند به همه کارمندان و مدیران شهرستان گفت : همه کارکندان و مدیران شهرستان ما نمونه هستند اما باید به ناچار از بین کارکنان و مدیران با درنظر گرفتن معیار های خاص در کمیته ارزیابی نفراتی را انتخاب کرد.

وی ادامه داد : وسعت کار دولت بر حسب دیوان سالاری که دارد بسیار بالا است و عملکرد دولت تنها فقط در همین شش روز نیست و دولت در هر ساعت از ۳۶۵ روز سال در سال ارایه خدمت چه در ادارات و چه در خارج از ادارات است.

حسنی پور افزود : در بسیاری از موارد کاری و عمرانی و پروژه ای نمیتوان جلسه برگزار کرد و ادارات باید در بین خود تعامل داشته باشند  تا ارائه خدمات به مردم مشکل بوجود نیامده و باعث و باعث سرگردانی مردم نگردیم.

وی افزود : بعضی از مشکلات موجود در ادارات منع قانونی داشته و بخش دیگر از طریق تعامل روئسای ادارات قابل رفع بوده و هدف حل مشکلات ارباب رجوع است .

رئیس شورای اداری شهرستان رضوانشهر از رئیس منابع طبیعی شهرستان متقدیر و تشکر بعمل آورد و افزود : منابع طبیعی در حال ارایه خدمات ارزنده به مردم بوده و عملکرد آن اداره قابل تقدیر می باشد.

حسنی پور تسریع در کار را از ملزومات در عملکرد ادارات دانست و بیان عملکرد را یک معیار و وظیفه ادارات دانست و گفت : خدمت به مردم  وظیفه مسئولین و کارمندان است و باید عملکرد ادارات را که عملکرد نظام است به مردم منعکس نماییم.

انتهای پیام/

رضوان خبر

02

04

05

06

دیدگاه ها

یک پاسخ به “از کارمندان نمونه شهرستان رضوانشهر تجلیل بعمل آمد”

 1. ساسان گفت:

  سلام برادر
  اسامی کارمندان نمونه رو چرا ننوشتی؟
  اگه میشه بنویس بیشتر آشنا بشیم یا اگه کاری تو اداره داشتیم بدونیم که چه کسی با مسولیتش آشناست و در ساعات اداری مشغول به جواب دادن PM های شبکه ها اجتماعی شب گذشته نیست و میدونه وقتش وقف امور محوله هست (تواداراتی مثل بانک بیشتر مشهوده) باید کار ارباب رجوع رو انجام بده.
  خیلی ممنونم

  (۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir