امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۰۸/ ۰۶/ ۱۳۹۵

مراسم یادواره شهدای شهرستان رضوانشهر با حضور خانواده های معظم شهدا، سردار اصغر شکرالهی فرمانده مرکز عالی تربیت جهادی و تکاوری سیدالشهدا(ع) نیروی دریایی سپاه ,فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستانی در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ؛ سردار اصغر شکرالهی  فرمانده مرکز عالی تربیت جهادی و تکاوری سیدالشهدا(ع) نیروی دریایی سپاه در مراسم یادواره شهید محمد نصیب بخشنده اظهار داشت :یاد و خاطره شهید بخشنده و شهیدان باهنر و رجایی باقی ماندند و روسیاهی برای کسانی که دست به چنین اقدامی در جمهوری اسلامی زدند که همچنان دست به توطئه میزنند.

سردار شکرالهی  همچنین افزود : وجود انسان بهترین چیزی است که دارد و اگر انسان به مرحله ای از بلوغ برسد که جان خود را در راه خداوند بدهد می شود شهیدان رجایی و باهنر.

وی در ادامه گفت : ما وارثان خون شهدا هستیم که برای یک هدف متعال , اهداف شخصی خود را تقدیم خداوند بزرگ کردند.

فرمانده مرکز عالی تربیت جهادی و تکاوری سیدالشهدا(ع) افزود : باید از این مجال بهره ببریم و کسانی که در دفاع مقدس حضور داشتند و آن را درک کردند  باید توانایی آموزش و انتقال ایثارگری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را به نسل دوم و سوم و چهارم داشته باشند.

وی  افزود : انقلاب ما بر اساس ارزش های انقلاب اسلامی شکل گرفته است و باید سینه به سینه به نسل های آینده انتقال داده شود.

سردار شکرالهی  در پایان تاکید کرد : کسانی که این دفاع مقدس را آفریدند به ارزش های اسلامی پایبند بودند و ارزش های مارا قبول داشتند. انسان که بصیر شده راه را کمتر گم خواهد کرد و در زمان فتنه همه موارد را دیده و حق را از ناحق تشخیص می دهد و انسان بی بصیر از همه این ها گرچه تحصیل کرده هم باشد دور خواهد ماند.

03

04

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir