امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
تاریخ انتشار:۰۸/ ۰۶/ ۱۳۹۵
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر

ملاجعفری رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان رضوانشهر گفت : پروژه طرح لاینینگ انهار فصلی بطول ۳۵۰ متر در فاز اول احداث گردیده است و از مزایای این پروژه افزایش راندمان آبیاری را می توان نام برد که از اهداف جهاد کشاورزی در کشور است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ؛ ملاجعفری رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان رضوانشهر در مراسم افتتاح کانال انتقال آب کشاورزی در شهرستان رضوانشهر گفت : پروژه مدنظر که در هفته دولت در حال بهره برداری و افتتاح آن هستیم از افق های روشنی است که موجب رشد و توسعه برجام در کشور به دست دولت کریمه دکتر روحانی بوده است.

رئیس اداره جهاد کشاورزی گفت : امیدواریم در سال ۹۵ شاهد رشد و پیشرفت پروژه های شهرستان در حوزه جهاد باشیم .

وی افزود : امسال رضایت های نسبی از نظر کیفیت و محصول دهی مزارع در شهرستان وجود دارد . پروژه طرح لاینینگ انهار فصلی بطول ۳۵۰ متر در فاز اول احداث گردیده است و از مزایای این پروژه افزایش راندمان آبیاری را می توان نام برد که از اهداف جهاد کشاورزی در کشور است.

ملاجعفری اظهار داشت: با اجرای این طرح کاهش بخارآب های جریانی از دیگر مزایای این طرح می باشد.

چراغی معاون فرماندار رضوانشهر نیز در این خصوص گفت: یکی از دغدغه های کشاورزی ما آب و بهربرداری مناسب و حداکثری از این نعمت می باشد.

وی کاهش حدر رفتن آب در حین آبیاری را از الویت ها و برنامه های جهاد کشاورزی یاد کرد و افزود : پروژه های F3 یکی از پروژه های مهم و جزء برنامه های دولت بوده و این روند ادامه دار می باشد.

وی از وجود ۲۳ کیلومتر لاینینگ خبر داد و اظهار داشت: طی ۳ سال گذشته دستاوردهای بزرگ در حوزه اقتصادی و کشاورزی حاصل گردید اما مطالبات مردم بسیار زیاد است و این مطالبات بحق نیز هستند و امیدواریم بتوانیم در این خصوص اقدامات مناسب و لازم را انجام دهیم.

01

03

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir