امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۱/ ۰۶/ ۱۳۹۵
دسته خبری: اجتماعی, گیلان
فرمانده سپاه قدس گیلان:

فرمانده ی سپاه قدس گیلان گفت: بعضی مدیران انقدر که برای کنسرت ها دلسوزی می‌کنند به تعطیل شدن مساجد و مراکز فرهنگی توجهی ندارند و رییس جمهور محترم صحبت از کنسرت می‌کند ولی وقت حضور در جلسه‌ی شورای عالی فضای مجازی را ندارد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه قدس گیلان، سردار محمدعبدالله پور در جمع فرماندهان حوزه های مقاومت خواهران استان گیلان با اشاره به اینکه باید تهدیداتی که امروز انقلاب با آن مواجه است، را بشناسیم، اظهار کرد: اگر تلاش اصلی دشمن را تشخیص ندهیم، جهت گیری ما اشتباه می شود.

وی در ادامه افزود: برای پاسداری از انقلاب، بعد از ایمان به خدا و قرآن کریم بهترین سلاح همین مردم هستند.

فرمانده‌ی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه تهدید اصلی جامعه امروز ما تهدید سیاسی است، گفت: گاهی حجم توطئه های دشمن انقدر زیاد است که نمی‌توانیم تهدید اصلی را درست تشخیص دهیم.

عبدالله پور تاکید کرد: ما تمام شرایط پیشرفت را همانند جمعیت زیاد، رهبر قوی، منابع قوی و حضور در بهترین نقطه جهان را داریم و به گفته کارشناسان ایران با امکاناتی که دارد می تواند ۴۰۰ میلیون نفر را در خود جای دهد. اما چرا نمی‌شود؟

وی با تاکید بر اینکه بزرگترین تهدیدی که امروز دچارش هستیم تهدید سیاسی است، تصریح کرد: عده ای در تلاش هستند این نفوذ را پنهان کنند.

این مقام ارشد نظامی استان گیلان در ادامه با انتقاد از برخی مسئولان گفت: بعضی مدیران انقدر که برای کنسرت ها دلسوزی می‌کنند به تعطیل شدن مساجد و مراکز فرهنگی توجهی ندارند. رییس جمهور محترم صحبت از کنسرت می‌کند ولی وقت حضور در جلسه شورای عالی فضای مجازی را ندارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: طبق نظرسنجی‌های معتبر بیش از ۸۰ درصد مردم ایران گفته اند برای حفظ عزت کشور حاضرند در مقابل دشمنان بایستند ولی چه می‌شود که همین مردم کسانی را انتخاب می‌کنند که دم از سازش می‌زنند. همچنین طبق یک نظرسنجی دیگر ۸۷ درصد مردم ایران گفته‌اند که مسئولان باید تابع فرامین رهبری باشند اما چه می‌شود کسانی روی کار می‌آیند که بعضا مقابل رهبری هم می‌ایستند؟

عبدالله پور در ادامه با تصریح بر اینکه الان بعضی از افراد فضا را طوری نمایش می‌دهند که یا باید با آمریکا بسازیم یا بیچاره می شویم، گفت: راه درست قوی‌تر کردن خودمان است وقتی قوی باشیم زیر بار زور نمی‌رویم مثل حوزه‌های نظامی که روی پای خود ایستادیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir