امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
تاریخ انتشار:۱۸/ ۰۶/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه پره سر :

امام جمعه پره سر گفت : زیر بار رفتن قرارداد ننگین fatf احمقانه ترین تصمیم است و با منعقد شدن این قرارداد خودمان گور خودمان را کنده ایم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار نمود : آل سعود بی لیاقتی خود را در اداره  حج  گردن گرفته و امنیت حج امسال را به عهده اسرائیل گزاشته اند.

وی در ادامه افزود : آل سعود لیاقت مدیریت حج را ندارد و با دیدن آنها به یاد دوران بنی امیه می افتیم.

امام جمعه پره سر گفت : ما منتظر روزنه ای هستیم تا انتقامی سخت از آل سعود بگیریم و اگر روزی از آمریکا و اسرائیل دست برداریم از آل سعود نخواهیم گذشت .

وی ادامه داد : با پیوستن ایران به کارگروه fatf نهاد های انقلابی همچون وزارت اطلاعات ، وزارت دفاع ، سپاه پاسداران و صداو سیما در داخل کشور تحریم خواهند شد.

مهدی نژاد گفت :توافق fatf یعنی قرار دادن ۲۰۰ شخص ، موسسه و شرکت‌ ایرانی در لیست تحریم‌ها و مسئولان کشور طبق همین سند محرمانه متعهد به اِعمال تحریم ها علیه آنها در داخل کشور شده اند.

وی در ادامه گفت : برخی از مهمترین این موسسات عبارتند از :صدا و سیما ، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، قرار گاه خاتم الانبیاء (ص) ، وزارت اطلاعات ، سازمان صنایع دفاعی ، صنایع شهید صیاد شیرازی ،
صنایع پارچین و هواپیمایی ، دانشگاه مالک اشتر ،گروه صنایع صنام ، مرکز تحقیقات و فناوری دفاعی و….
این فهرست که در برگیرنده جمعی از متخصصین و مدیران کشور نیز هست به لطف این توافق محرمانه ، مشمول تحریم های داخلی شده و خواهند شد.

امام جمعه پره سر ادامه داد : لحن قرارداد این طور است که برای هر یک از قرار داد های مالی باید آقای ظریف از آمریکا امان نامه بگیرد و به گفته کارشناسان این قرارداد به مراتب بدتر از کاپیتلاسیون است و این دست پخت دستگاه دیپلماسی است.

وی گفت : زیر بار رفتن قرارداد ننگین fatf  احمقانه ترین تصمیم است و با منعقد شدن این قرارداد خودمان گور خودمان را کنده ایم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir