امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۶/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر :

امام جمعه رضوانشهر گفت : برخی افراد که از هزینه‌هایی که در بخش امنیت کشور انجام می‌شود ابراز تأسف می کنند ودر این مورد از کشورهای ژاپن و آلمان یاد می‌کنند، حتما به یاد ندارند که این دو کشور درجنگ با آمریکا شکست خورده‌اند و قانون اساسی آنها توسط همین آمریکایی‌ها نوشته شده و حق داشتن ارتش از این دو کشورسلب شده است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری  رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در خطبه های نماز جمعه رضوانشهر اظهار نمود : برای حل مشکلات کشور دو تفکر وجود دارد ، تفکر برون نگر و تفکر درون نگر.

امام جمعه رضوانشهر گفت :  در تفکراولیه دنبال حرکت به‌ سمت غرب و آشتی و سازش با آنهاست که در بدنه مدیریتی و برخی از افراد جامعه طرفدارانی دارد که البته بر اساس نظرسنجی‌ها بعد از برجام طرفداران این تفکر به‌ شدت کاهش پیدا کرده است .

وی در ادامه گفت : تفکردوم نیز ایستادگی،حرکت انقلابی و نگاه جهادی است که عمدتاً امام راحل ،مقام معظم رهبری ،خانواده شهدا،بسیجیان و بسیاری از افراد جامعه طرفدار این تفکر هستند.

حبیبی گفت : درموقعیتی که ما را از هر لحاظ تحریم کرده‌اند ، آیا می‌توان به آمریکا اعتماد کرد ، آمریکا همیشه درحال مقابله و تضعیف ما است  و به دنبال نا امن سازی کشورما هستند.

وی ادامه داد : اخیرا دوباره پای انگلیس به ایران بازشده است و اگر نیروهای اطلاعاتی به‌ موقع عمل نکنند و به‌ هوش نباشند توطئه‌های بیشماری علیه ایران و نظام جمهوری اسلامی انجام می‌دهند.

امام جمعه رضوانشهر گفت : درحالی که اطراف ایران سراسر نا امنی است و دشمنان تلاش می‌کنند این نا امنی‌ها را به داخل کشور بکشانند برخی افراد از هزینه‌هایی که در این بخش انجام می‌شود ابراز تأسف می کنند ودر این مورد از کشورهای ژاپن و آلمان یاد می‌کنند، این درحالی است که این دو کشور درجنگ با آمریکا شکست خورده‌اند و قانون اساسی آنها توسط همین آمریکایی‌ها نوشته شده و حق داشتن ارتش از این دو کشورسلب شده است .

وی در مورد سالگردشهدای منا گفت :حادثه منا داغ سنگینی بر دل همه ما گذاشته است  ، آل سعود شیطان صفت زائران خانه خدا وضیوف الرحمن را بالبان تشنه در زیر آفتاب مظلومانه به شهادت رساندند ، امیدواریم این خون ‌های پاک ‌دامن آل سعود را بگیرد و آل سقوط شوند.

حبیبی ادامه داد : بخش قابل توجه هزینه‌های گروهک‌های تکفیری را همین دولت جلاد سعودی تامین می کند، این وحشی‌ها تولیدکننده وحشی‌گری و جلادی هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir