امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۱/ ۰۶/ ۱۳۹۵
با حضور جانشین سپاه قدس گیلان ؛

امام جمعه پره سر : تشییع و تدفین ۴ شهید گمنام یکی از افتخارات سرهنگ صدیقی در رضوانشهر بوده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر، صبح امروز با حضور جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان و مسئولین شهرستان، مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر برگزار شد.
در این مراسم با صدور حکمی از سوی سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان ، سرهنگ دوم پاسدار سید اکبر قاسمی بعنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه رضوانشهر منصوب شد و از زحمات ارزنده سرهنگ صدیقی تقدیر و تشکر شد.

سردار کاظمی زاده در این مراسم اظهار نمود: آمریکا در سه مرحله تهدید های مختلف نظامی ، فرهنگی و اقتصادی را برای ایران رقم زده است.
وی در ادامه افزود: اولین تهدید جنگ تحمیلی ۸ ساله بوده است که با درایت حضرت امام خمینی(ره) و دلاوری های رزمندگان و فرماندهان مدیریت شد و حاصل آن خودباوری مردم ایران بوده است.
جانشین سپاه قدس گیلان گفت: امروز اگر ایران را به دو بخش درون مرزی و برون مرزی تقسیم کنیم در دفاع و آمادگی برون مرزی تا کنون بسیار موفق بوده ایم.
وی در ارائه گزارشی افزود :از هزار پایگاهی که در استان گیلان فاقد ساختمان بوده است با برنامه ریزی های انجام شده تا کنون ۵۰۰ پایگاه دارای ساختمان و آماده بهره برداری شده است.
وی همچنین گفت : سپاه در بحث مسکن محرومین  ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکن را با همکاری کمیته امداد شروع کرده که هم اکنون ۶۰۰ واحد آماده بهره برداری است.

در  ادامه امام جمعه رضوانشهر گفت : ما از سرهنگ صدیقی خداحافظی نمیکنیم بلکه امروز را مراسم تکریم ایشان میدانیم .
وی در ادامه گفت : با توجه به سن کم ایشان روحیه جهادی فرماندهان دوران دفاع مقدس را در ایشان دیدیم و ایشان عامل وحدت برای شهرستان رضوانشهر بوده است
امام جمعه شهر پره سر نیز ادامه داد:اقتدار سپاه به خاطر جهادی بودن روحیه نیروهای سپاه است.
مهدی نژاد افزود : تشییع و تدفین ۴ شهید گمنام یکی از افتخارات سرهنگ صدیقی در رضوانشهر بوده است.
وی همچنین افزود : رسالت سپاه دفاع از ارزش ها است و دلیل اینکه در سوریه و عراق میجنگیم این است که در داخل شهر های خود نجنگیم ولی بعضی از ساده لوحان و کوتاه فکران شبهه ایجاد میکنند که این تفکر باطل است.
در ادامه سرهنگ صدیقی از تمامی مسئولین و اعضای شورای اداری رضوانشهر تشکر نمود و گفت: در طی این چند سال با همکاری مجموعه پرسنل سپاه رضوانشهر به موفقیت های خوبی رسیده ایم .
وی طی گزارش عملکردی از سپاه رضوانشهر افزود: ساخت چهار واحد مسکن محرومین در سال ۹۱ در پره سر ، برگزاری حلقات صالحین ، ایجاد هشت پایگاه جدید در شهرستان،برگزاری موفقیت آمیز رزمایش های بیت المقدس و برگزاری یادواره های شهدای شهرستان و تشییع و تدفین ۴ شهید گمنام در شهرستان رضوانشهر از سری کار های انجام شده در شهرستان رضوانشهربوده است.

انتهای پیام/

رضوان خبر

05

06

 

09

 

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir