امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۲۰/ ۰۵/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان
الله‌کرم در واکنش به اظهارات هاشمی رفسنجانی:

فرمانده دوران دفاع مقدس در واکنش به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی گفت: روستائیان بودند که جنگ را جلو بردند و به پیروزی رساندند.

به گزارش رضوان خبر ، حسین الله‌کرم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: در تاریخ و دوران امام حسن مجتبی (ع) دیدیم نخبگان خیانت کردند بنابراین باید به توده مردم بپردازیم.

وی تصریح کرد: اینکه آقای هاشمی می‌گوید؛ روستائیان، همین روستائیان بودند جنگ را جلو بردند و به پیروزی رساندند.

الله‌کرم به پذیرش قطعنامه ۵۹۸ اشاره کرد و افزود: آقای هاشمی برای خاتمه جنگ، خدمت امام (ره) رفت و گفت که مردم دیگر به جبهه‌ها نمی‌روند و پولی برای هزینه در نبرد نداریم.

فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه امام (ره) موضوع مذکور را نپذیرفت، خاطرنشان کرد: آقای هاشمی با تهیه چهار نامه و یک نامه خود بر خاتمه جنگ تاکید داشت و پس از یک صدور قطعنامه ۵۹۸ در سازمان ملل امام (ره) با صدور بیانیه‌ای آن را جام زهر خواند اما دیگران شهد عسل نامیدند.

وی به قطعنامه ۲۲۳۱ سازمان ملل اشاره کرد و گفت: اکنون برخی به‌دنبال قبول آن در داخل کشور هستند اما مقام معظم رهبری بررسی آن را به عهده مراجع مربوطه در کشور گذاشتند.

الله‌کرم با اشاره به اینکه نقش نخبگان در پذیرش قطعنامه ۲۲۳۱ حائز اهمیت است، بیان کرد: با بصیرت سیاسی مردم در جامعه و توجه ویژه نمایندگان مجلس می‌توانیم جلوی آن را بگیریم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir