امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
تاریخ انتشار:۲۵/ ۰۶/ ۱۳۹۵

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر گفت : خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند است.

به گزارش خبر نگار پایگاه خبری رضوان خبر ، رییس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر به همراه رییس بنیاد شهید این شهرستان در قالب طرح سپاس از خانواده شهدا و ایثارگران ،در منزل خانواده ایثارگر و آزاده هشت سال دفاع مقدس بهمن عزیز پور حضور یافتند و با این بزرگوار دیدار کردند.

علیرضا ملکی نژاد در این دیدار گفت : امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

این مسئول فرهنگی با اشاره به فداکاریها و رشادتهای شهدا  و جانبازان در طول هشت سال دفاع مقدس گفت: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.

ملکی نژاد اظهار داشت: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

وی در خاتمه با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند است.

در پایان نیز با اهداء هدیه از مجاهدت ها و نیز خدمات ارزنده این عزیز تجلیل شد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir