امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۳۱/ ۰۶/ ۱۳۹۵
فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر :

سرهنگ قاسمی :جنگ تحمیلی نبرد حق علیه باطل بود و امروز ما هر چه داریم از خون شهدا و رزمندگان است.

سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ,  با بیان اینکه جنگ تحمیلی نبرد حق علیه باطل بود اظهار داشت : امروز ما هر چه داریم از خون شهدا و رزمندگان است.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر گفت : در هفته دفاع مقدس بیش از ۱۰۰ برنامه توسط سپاه ناحیه رضوانشهر پیش بینی شده که توسط سپاه و حوزه های مقاومت و پایگاه های محلی بسیح و بسیج اقشار انجام می شود و  دبیری این هفته بر عهده سپاه می باشد.

سید اکبر قاسمی همچنین افزود : از مهمترین برنامه های این هفته , دیدار با امام جمعه شهرستان رضوانشهر و پره سر , گلباران مزار شهدا و دیدار با خانواده های شهدا و سرکشی از پیشکسوتان دفاع مقدس و یادواره شهدای مدافع حرم اعلام کرد .

وی در ادامه افزود  : رژه موتورها و خودروها  ,حضور در نماز جمعه توسط همه بسیجیان و رزمندگان , نواختن زنگ مهر مقاومت در مدارس , افتتاح پایگاه مقاومت , یادواره شهدای بخش پره سر , بیگزاد محله , خمیه سر شفارود , دهستان دیناچال و مسابقه ویژه کودکان و نوجوانان به مناسبت هفته دفاع مقدس و سایر برنامه های جانبی از جمله برنامه های این هفته می باشد.

قاسمی با بیان اینکه اختتامیه برنامه فرهنگی سپاه در سواحل رضوانشهر همزمان در هفته دفاع مقدس انجام می شود گفت : پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته دفاع مقدس راس ساعت ۸ صبح جمعه ۲ مهر برگزار می شود .

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir