امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۳۱/ ۰۶/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
در سایه بی خیالی نماینده فومن وشفت؛

سند انتقال زندان فومن و شفت به صومعه سرا انجام شده تا بعد ازانتقال سرپرستی بانک ملی که اخیرا به صومعه سرا انجام گرفته، زندان نیز به این شهرستان انتقال یابد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از صبح شفت، گویا حکایت واگذاری بخش های فومن وشفت میراثی است که از سالیان قبل برای برخی نمایندگان بجا مانده است. در سالهای آغازین انقلاب؛ حجه السلام حایری فومنی و صفوی که نمایندگی شهرستان فومن در مجلس را بعهده داشتند قسمتی از فومن از جمله فلاح آباد، تنیان، سه سار را به صومعه سرا واگذار کردند و امروز حاج مهدی افتخاری میراث دار نمایندگان ادوار پیشین است وهمچون این بزرگان مهر سکوت بر لب زد ه تا در سایه بی خیالی خویش متهم ردیف اول نباشد.

سند انتقال زندان فومن و شفت به صومعه سرا انجام شده تا بعد ازانتقال سرپرستی بانک ملی که اخیرا به صومعه سرا انجام گرفته، زندان نیز به این شهرستان انتقال یابد.

یادمان باشد صومعه سرا که این روزها در اخذ امکانات و گرفتن اعتبارات از فومن جلو افتاده، در سال های نه چندان دور زیر نظر زیر نظر شهرستان فومن اداره می شد و اکنون چه شده که توانایی نمایندگانش برنمایندگان شهرستان فومن چیره گشته و هر از گاهی اداره، نهاد ویا قسمتی از خاک شهرستان را از فومن میگیرند؟

امروزه همان شهرستانی که از فومن جدا شد سهمیه ۲۰ هزار تن قیر را دریافت کرده اما شهرستان فومن وشفت ازهمان اندک سهمیه باقی مانده نماینده قبل را در دست اجرا دارد. تازه آن مقداری هم که در شهرها و روستاها اجرا میشود را جناب مشاوران نماینده در بوق کرنا میکنند و بنر میچسبانند که آقای نماینده فلان و بهمان نموده است. حال چرا بر چیده شدن زندان بانگ برنمی آورند؟

جناب نماینده که درشعارانتخاباتی خویش ادعای فومنی بودن میکرد، اکنون چه شده که در مقابل کوچ زندان و بانک سکوت اختیار نموده است؟

یا شاید هنوز درگیر انتخابات است و از انتصابات معمول رها نشده و هنوز به فکرمهره چینی شهرستان است؟!

آخرکلام اینکه؛ جناب نماینده با همه عرقی که به پرچم کشورعزیزمان داریم و در زیر این پرچم مقدس تفکیک شهر و شهرستان معنا ندارد، اما خود را متعلق و متعهد به جغرافیای شهرستان فومن می دانیم و از شما میخواهیم چنانچه درگیر انتصابات و…هستید، از بدنه اصلی شهرستان که برای همه ما مثل جان و ناموس قابل پرستش است، غافل نشوید و بیشتر از این تجزیه شهرستان را باعث نشوید. تا اگرچنانچه خدای ناکرده پیشرفتی حاصل نمی شود، درجا زده و به حفظ تمامیت ارضی و حقوقی شهرستان تمرکز داشته باشیم و پسرفت را تنها راه نجات ندانیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir