امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۰۲/ ۰۷/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر

امام جمعه رضوانشهر گفت : اگر مسئولین مربوطه وظیفه خود را انجام دادند که هیچ وگرنه حزب الهی ها راه دیگری را پیش خواهند گرفت .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در خطبه های نماز جمعه رضوانشهر ضمن تبرک هفته دفاع مقدس اظهار نمود : ازدواج  باعث ایجاد آرامش در خانواده می شود و  تبلیغ بر علیه ازدواج نهی کردن آیات قرآن است.

امام جمعه رضوانشهر گفت : دفاع مقدس یک نمونه عملی از الگوی مدیریت جهادی در مقابل تهدید ها و تحریم ها از طرف دشمن است و باید واقعیت های دفاع مقدس برای نسل های آینده تبیین شود .

وی ادامه داد :ائمه جمعه وامدار هیچ حزب و گروهی نیستند و  در جهت منافع نظامی اسلامی مشکلات مردم را از تریبون نماز جمعه انعکاس می دهند.

امام جمعه رضوانشهر در ادامه خواستار فعال تر شدن گروه های تذکر لسانی و امر به معروف در مقابل کسانی در شهرستان نسبت به ارزش ها دهن کجی می کنند ودر انظار عمومی آزادانه کشف حجاب می کنند شد.

وی ادامه داد : اگر کسانی که در این رابطه مسئولیت دارند وظیفه خود را بدرستی انجام ندهند حزب الهی ها راه دیگری را پیش خواهند گرفت

امام جمعه رضوانشهر ضمن تذکر به مدیر کل راه و شهرسازی خواستار افزایش امنیت و کیفیت جاده های شهرستان رضوانشهر شد و افزود : جاده های پونل به صومعه سرا و رضوانشهر به انزلی تبدیل به قتل گاه شده است باید توجه و همت بیشتری در این ضمینه داشته باشند .

حبیبی در پایان خواستار حضور مسئولین ادارات در نماز جمعه شد و اظافه نمود :برای ظهور مسئولین ادارات در نماز جمعه دعا می کنیم .

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir