امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
تاریخ انتشار:۰۳/ ۰۷/ ۱۳۹۵
پیش از خطبه های نماز جمعه دیروز/

سرهنگ سید اکبر قاسمی گفت : هیچ گاه از ذهن ملت ما هفته دفاع مقدس حذف نخواهد شد و ایثارگری های رزمندگان اسلام همیشه به ذهن ایرانیان و جهانیان باقی خواهد ماند .

به گزارش خبرنگار پاپگاه خبری رضوان خبر , سرهنگ سید اکبر قاسمی پیش از خطبه های نماز جمعه رضوانشهر ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار نمود : یکی از علت های اصلی حمله حکومت بعث عراق به نظام جمهوری ایران بهم ریختن دو قدرت غرب و شرق در منطقه بوده است و برای اینکه تعادل و قدرت خود را حفظ کند به واسطه کشور همسایه در صدد ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران درآمدند.

وی افزود : خاورمیانه دارای منبع و منابع نفتی عظیم جهان در عراق و ایران و عربستان می باشد و غربی ها به همین دلیل همیشه سودای تسلط بر این سرزمین ها را داشته است.

ایمان و تقوای رزمندگان اسلام مانع پیروزی رژیم بعث عراق شد.

سرهنگ قاسمی با بیان اینکه دفاع مقدس کشور ما را بیمه کرد گفت  : هیچ گاه از ذهن ملت ما هفته دفاع مقدس حذف نخواهد شد و ایثارگری های رزمندگان اسلام همیشه به ذهن ایرانیان و جهانیان باقی خواهد ماند .

وی با اشاره به فرمانش مقام معظم رهبری در مورد جهاد کبیر افزود :جهاد کبیر امروز بر عهده جوانان و نیروهای ارزشی بوده تا آن را تبیین و در سطح عموم جامعه انتشار دهند .

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر گفت : مقوله هایی همچون مباحث فرهنگی , اسلامی , سیاسی و اقتصادی بوده است , اگر بخواهیم در جهاد اکبر پیروز شویم ,باید از جهاد اصغر در خود شروع کنیم و با تقویت ایمان در خود نسبت به سطح عموم جامعه تاثیر گذار باشیم.

وی در پایان افزود : هنوز حزب الله زنده است و چه در داخل و چه در خارج از کشور اگر کسی بخواهد هجمه ای بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد کند نیروهای حزب الله حماسه ۹ دی دیگری را بوجود خواهند آورد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir